REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Umowy zawarte - powstanie nowy obiekt na Towarowej 22 w Warszawie

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 23 gru 2016 13:10
Umowy zawarte - powstanie nowy obiekt na Towarowej 22 w Warszawie
fot. mat. prasowe

Za 120 mln złotych Echo Investment i Echo Polska Properties zrealizują budowę wielofunkcyjnego projektu przy ul. Towarowej 22 w Warszawie. Na terenie byłego Jupitera w Warszawie w przyszłości powstanie potężna inwestycja biurowo-handlowa. Firmy zawarły ostateczne umowy dotyczące wspólnego zakupu i budowy wielofunkcyjnego projektu.

REKLAMA

Nieruchomość o powierzchni 6,5 hektara leży w samym sercu najprężniej rozwijającej się części stolicy i jest największą działką komercyjną w centrum. Powstanie tu nawet 100 tys. mkw. powierzchni na wynajem. Rozpoczęcie budowy jest planowane na 2018, a zakończenie na przełomie 2020 i 2021 roku.

Wola jest najszybciej rozwijająca się dzielnicą Warszawy. Dzięki budowie drugiej linii metra i poprawiającej się infrastrukturze, staje się najpopularniejszą lokalizacją dla budowy biur oraz mieszkań. W najbliższych latach powstanie tu ponad 500 tys. mkw. powierzchni biur, dzięki czemu będzie to najważniejsza dzielnica biznesowa miasta. W zasięgu 10 minut spaceru od Towarowej 22 mieszka blisko 140 tys. ludzi, a według badań pomiędzy 2015 i 2025 rokiem liczba ludności wzrośnie tu o 25%. W godzinach szczytu, obok działki przejeżdża w godzinę co najmniej 6 tys. samochodów.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY