REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Unikatowy i przyjazny. Oto biurowiec Yoko w gdańskim Garnizonie

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 13 cze 2017 12:00
Unikatowy i przyjazny. Oto biurowiec Yoko w gdańskim Garnizonie
Yoko
Unikatowy i przyjazny. Oto biurowiec Yoko w gdańskim Garnizonie
Unikatowy i przyjazny. Oto biurowiec Yoko w gdańskim Garnizonie
Unikatowy i przyjazny. Oto biurowiec Yoko w gdańskim Garnizonie

12 czerwca miało miejsce oficjalne otwarcie biurowca Yoko w gdańskim Garnizonie. Koncepcję zagospodarowania terenu inwestycji przygotował architekt Marcin Woyciechowski.

REKLAMA

Wyłącznym najemcą budynku będzie firma Swarovski Global Business Services. W nowym biurze austriackiej firmy docelowo pracować będzie około 300 osób. Swarovski, od 1895 roku czołowy producent szlifowanego kryształu na świecie, podpisał umowę najmu powierzchni biurowej w Yoko. Biurowiec spełnił wszystkie wymagania firmy Swarovski dotyczące nowego biura w Gdańsku. Znaczenie miały nie tylko wysoki standard budynku, wyjątkowa architektura czy dostępność miejsc parkingowych. Nowemu najemcy spodobał się całościowy projekt inwestycji Garnizon, który realizowany jest w duchu zrównoważonego rozwoju przez Grupę Inwestycyjną Hossa.

- Ze względu na szereg udogodnień, przyjazną przestrzeń publiczną, jak również bogatą ofertę kulturalną i rozrywkową, Garnizon stanowi doskonałą lokalizację dla firm, które zwracają uwagę na jakość środowiska pracy oraz dbają o to, by zapewnić swoim pracownikom balans pomiędzy pracą, a odpoczynkiem. Wierzymy, że pozytywny klimat wokół miejsca pracy, jaki stwarza Garnizon przyczyni się do dynamicznego rozwoju naszego Partnera w Gdańsku – komentuje Elwira Kochowska-Król, odpowiedzialna za komercjalizację w Grupie Inwestycyjnej Hossa.

Yoko to wysokiej klasy obiekt komercyjny, dysponujący ponad 12 tys. mkw. powierzchni biurowej i handlowo-usługowej. Biurowiec przy ulicy C. K. Norwida 5 posiada cztery kondygnacje naziemne oraz podziemny parking na 300 samochodów. Parter budynku zajmą różnego rodzaju usługi. W projekcie uwzględniono zarówno bezpieczeństwo najemców jak również kwestie ekologiczne, zielone dachy z systemem rotacji wody czy parking dla rowerów.

Biurowiec znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji z szeroką gamą usług oraz bliskością komunikacji miejskiej. Położony jest w centralnej części Garnizonu, nowoczesnej dzielnicy, która powstaje od podstaw na obszarze ponad 25 ha, w Gdańsku-Wrzeszczu. Ten unikatowy projekt harmonijne łączy funkcje: mieszkaniową, biurową, handlowo-usługową oraz kulturalno-rozrywkową (Garnizon Kultury). Projekt biurowy GARNIZON.BIZ realizowany w Garnizonie jest jednym z największych w Gdańsku i docelowo dostarczy około 150 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni komercyjnej.

Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY