REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Vector+ dla dwóch i czterech kółek. Pół roku budowy pierwszego biurowca w północno-zachodniej Woli

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 21 sie 2017 11:43
Vector+ dla dwóch i czterech kółek. Pół roku budowy pierwszego biurowca w północno-zachodniej Woli
fot. mat. prasowe

Vector+ świętuje półrocze budowy i przedstawia szczegóły podziemnego parkingu – na trzech poziomach budynek zaoferuje 190 miejsc dla samochodów, w tym aż sześć miejsc przystosowanych do ładowania pojazdów elektrycznych. Zadbano również o rowerzystów.

REKLAMA

Budynek zlokalizowany przy skrzyżowaniu al. Prymasa Tysiąclecia i ul. Obozowej w Warszawie zaoferuje najemcom 13 500 mkw. nowoczesnej przestrzeni biurowo-handlowej na przełomie 2018/2019 r. Prace budowlane wykonywane przez generalnego wykonawcę – Malbud 1 są realizowane zgodnie z planem i obecnie skupiają się na ukończeniu parkingu. Za koncepcję i projekt architektoniczny inwestycji odpowiada pracownia JSK Architekci. 

Aż trzy podziemne kondygnacje zaoferują niemal 200 miejsc postojowych – to istotny atut inwestycji dla najemców pragnących wykorzystać położenie Vector+  tuż przy wjeździe na trasę szybkiego ruchu i system obwodnic. Budynek jest w trakcie certyfikacji BREEAM. Zrównoważone budownictwo zapewniające wysoką jakość komfortu i zdrowia w środowisku pracy potwierdza instalacja aż sześciu stacji do ładowania pojazdów elektrycznych.

Dzięki licznym stacjom Veturilo oraz ścieżkom rowerowym w okolicy, Vector+ zapewni też znakomity dojazd do pracy na rowerze. Co dyspozycji cyklistów zostaną oddane także miejsca postojowe w garażu podziemnym, a także wygodne szatnie wyposażone w prysznice oraz praktyczne suszarki na ubrania.

Już wkrótce, po ukończeniu parkingu podziemnego rozpoczną się roboty konstrukcyjne dwóch wież, tworzących Vector+: 6-kondygnacyjna część niższa bliższa zabudowie przy Parku Moczydło oraz 14-kondygnacyjna zwrócona ku wysokiej zabudowie biurowej Woli i Śródmieścia.

Vector + nie tylko dostarczy ekologicznie zaprojektowaną przestrzeń biurową, ale także zapewni najemcom komfort pracy i odpoczynku. Patio przed Vector+ będzie kusiło elementami małej architektury i specjalną rzeźbą. Oferta budynku zostanie uzupełniona o dostępną dla wszystkich przestrzeń handlowo-usługową (600 mkw.) z restauracją i letnim ogrodem. Z myślą o pracownikach i ich gościach na łączniku pomiędzy dwiema wieżami składającymi się na Vector+ zaprojektowano zielony taras – atrakcyjne miejsce wypoczynku i relaksu.

Inwestorem Vector+ jest spółka City Level, kapitałowo powiązana z Grupą Profbud. Generalny wykonawca to firma MALBUD1, znana m.in. z budowy nowej siedziby NASK przy ul. Kolskiej. Za komercjalizację budynku odpowiada międzynarodowa firma Colliers International. Projekt architektoniczny Vector+ jest dziełem renomowanej pracowni JSK Architekci, która zaprojektowała m.in. Stadion Narodowy w Warszawie czy Lotnisko im. Lecha Wałęsy w Gdańsku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY