REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Vienna House planuje naprawdę designerski hotel

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 14 lip 2017 15:40
Vienna House planuje naprawdę designerski hotel
fot. mat. prasowe

Na początku 2018 roku, w Liechtensteinie, w gospodarczym centrum tego kraju – gminie Schaan – powstanie nowy hotel Vienna House. Wnętrza hotelu będą odzwierciedleniem współczesnych trendów, a w centrum uwagi mają znaleźć się bar i restauracja. W planach jest także projekt ogrodu miejskiego.

REKLAMA

Rozpoczęcie budowy nowego hotelu Vienna House jest planowane na wiosnę 2018 roku w gminie Schaan w Liechtensteinie. Hotel będzie składał się z 162 pokoi oraz apartamentów i powstanie dzięki dwóm spółkom deweloperskim Forol Holding AG oraz Annagh Establishment. Zgodnie z harmonogramem projekt zostanie zakończony po okresie konstrukcji trwającym około 18 miesięcy. Koszt budowy oszacowano na ok. 40 milionów CHF.

Projekt 4-gwiazdkowego hotelu o wysokim standardzie ma odzwierciedlać tradycję i kulturę Liechtensteinu, które będą widoczne na terenie całego obiektu. We wnętrzach nie zabraknie nawiązania do tematyki Księstwa Liechtensteinu, zachwycającej alpejskiej przyrody, a także ducha, tradycji i wartości regionu. Nazwa hotelu pochodzi od pobliskiego łańcucha górskiego Drei Schwestern (Trzy Siostry).

- Spędziliśmy kilka lat na projektowaniu i opracowywaniu projektu hotelu Drei Schwestern w Schaan. Dzięki współpracy z firmą Forol ze Szwajcarii udało nam się dopasować projekt do potrzeb rynkowych Liechtensteinu i pobliskiego regionu. Ponadto zdołaliśmy uwzględnić w nim aktualne trendy. Wieloletnie doświadczenie Ursa Petera Kollera i jego zespołu z firmy Forol, połączone z wiedzą o regionie i działalnością firmy Annagh w Liechtensteinie, jest gwarancją trwałości tego projektu - mówi Hanno Konrad, członek zarządu firmy budowlanej Annagh.

Wystrój pokoi i apartamentów typu Junior łączy elementy kojarzone ze współczesnym Liechtensteinem oraz motywy związane z okolicznymi atrakcjami i lokalną naturą. Hotelowe pokoje różnej kategorii zapewnią idealną równowagę między pracą, życiem prywatnym a wypoczynkiem. Łazienki, zostały zaprojektowane tak, aby przypominać prywatne spa z wanną lub dużym prysznicem. Na gości będą czekać również luksusowe kosmetyki do pielęgnacji. W pokojach i łazienkach planowana jest instalacja inteligentnego oświetlenia, które ma pomóc w tworzeniu przyjemnej atmosfery. W każdym pokoju dostępne będzie bezpłatne szybkie WiFi oraz telewizor smart TV.

W hotelu Vienna House Drei Schwestern przytulny lounge, urządzony w domowej atmosferze, zastąpi klasyczne lobby i będzie służył jako miejsce spotkań oraz do pracy. Lounge, jako serce całego hotelu, połączy w jednym miejscu recepcję, bar i restaurację. Tutaj będzie podawany także pierwszy posiłek dnia, serwowany w domowym stylu „śniadanie w kuchni”. Dekoracje, takie jak piec opalany drewnem, garnki i patelnie, stare dzbanki na wodę, przybory kuchenne z różnych epok oraz duży wspólny stół, mają za zadanie przywoływać wspomnienia z dawnych czasów.

Vienna House Drei Schwestern skoncentruje swoją działalność na dbaniu o środowisko. Dzięki koncepcji ogrodu miejskiego goście będą mogli zbierać świeże jagody na śniadanie, hodować własne rośliny, zrywać świeże owoce i warzywa na przekąski lub sfinansować posadzenie własnego drzewa. Ofertę obiektu wzbogaci ogromna strefa fitness i wellness wraz ze sprzętami do ćwiczeń wydolnościowych i siłowych. Goście będą mogli skorzystać również z opieki trenera osobistego podczas treningu w obiekcie lub na zewnątrz.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY