REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

VOX prowadzi dialog z architektami

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 09 lip 2014 09:33
VOX prowadzi dialog z architektami
Lico printcork drzwi i podłogi VOX, fot. VOX
VOX prowadzi dialog z architektami
VOX prowadzi dialog z architektami
VOX prowadzi dialog z architektami

Współpraca z architektami to ważna część naszej strategii - mówi Beata Jankowska, koordynator współpracy z architektami sieci Drzwi i podłogi VOX. Marka organizuje spotkania z architektami.

REKLAMA

Sieć Drzwi i podłogi VOX wyszukuje światowe marki dedykowane architektom wnętrz i wprowadzając je na polski rynek. – Pomysł na ofertę dla architektów pojawił się w wyniku obserwacji, które czynimy odwiedzając targi w rozmaitych zakątkach świata. Produkty, które tam wyszukujemy i przywozimy do Polski, nie są znane tak szerokiemu gronu, jak w wielu krajach europejskich. Współpraca z architektami to ważna część naszej strategii, zależy nam więc, aby ta grupa docelowa dowiedziała się o ich istnieniu, obejrzała na własne oczy, dotknęła i oceniła czy są warte swojej ceny i pozytywnych opinii, jakimi cieszą się na Zachodzie – mówi Beata Jankowska, koordynator współpracy z architektami sieci Drzwi i podłogi VOX.

Spotkania VOX z architektami odbywają się najczęściej w największych polskich miastach. Szkolenia są okazją nie tylko do zaprezentowania oferty i zapoznania architektów z nowymi produktami, które sieć Drzwi i podłogi VOX dystrybuuje na wyłączność. Dla VOX to także szansa na wysłuchanie opinii i sugestii projektantów, które są cennymi wskazówkami wyznaczającymi drogi rozwoju. Ten dialog jest bardzo ważną częścią współpracy sieci VOX z grupą zawodową, która jest głównym odbiorcą produktów przedstawianych przez VOX na rodzimym rynku.

– To optymalna formuła: podczas prezentacji, której czas nie przekracza dwóch godzin, przyglądamy się z bliska dwóch, trzem markom czy produktom i zyskujemy dostęp do bazy wiedzy, która jest nam potrzebna do pracy. Żeby dobrze poznać produkt, nie wystarczy o nim poczytać i obejrzeć go na zdjęciach – projektant zwraca uwagę na wiele aspektów, których inwestor nie bierze pod uwagę. Poza walorami estetycznymi, jakość i parametry techniczne to kwestie, które są dla nas najważniejsze, a tego nie pokażą najlepsze zdjęcia – komentuje Barbara Świętochowska z firmy Artezon, uczestniczka szkolenia, które odbyło się w Łodzi w czerwcu.

Kolejny cykl szkoleń rozpocznie się od września. Tradycyjnie spotkania odbędą się największych miastach, jak również  w tych, których VOX wcześniej nie odwiedzał. Będą to m.in. Katowice, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY