REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

W Adgar Park West jest Event Room, który zmienia się jak kamelon

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 21 lip 2014 12:22
W Adgar Park West jest Event Room, który zmienia się jak kamelon
fot. Event Room
W Adgar Park West jest Event Room, który zmienia się jak kamelon
W Adgar Park West jest Event Room, który zmienia się jak kamelon
W Adgar Park West jest Event Room, który zmienia się jak kamelon

Event Room to multimedialna i wielofunkcyjna sala w warszawskim kompleksie biurowym Adgar Park West. Dzięki zaawansowanym technologiom, wnętrze może w krótkim czasie zmienić swoje oblicze.

REKLAMA

Kompleks biurowy Adgar Park West mieści się przy Alejach Jerozolimskich 181 w Warszawie. To tam znajduje się nietypowe miejsce, w którym każde wydarzenie zyskuje indywidualny charakter. W Event Roomie, multimedialnej i wielofunkcyjnej sali o powierzchni 180 m kw. mogą być organizowane eventy o różnym profilu, zarówno klasyczne konferencje prasowe jak i wieczorne, wystawne kolacje. Dzięki zaawansowanym technologiom, za jednym „kliknięciem” obiekt może w krótkim czasie jak kameleon diametralnie zmienić swoje oblicze i z jasnego, dobrze oświetlonego miejsca sprzyjającego spotkaniu biznesowemu, przekształcić się w elegancką salę bankietową w ciepłych barwach stonowanych świateł.

 Eleganckie białe ściany, jedenaście 46-calowych monitorów, 103-calowa plazma, indywidualny panel sterowania światłem, system nagłośnienia BOSE oraz rozbudowany system audiowizualny, sterowane dotykowym panelem pozwolą z każdej konferencji, spotkania czy szkolenia wykreować niezapomniane wydarzenie. Gra światłem pozwala na manipulowanie przestrzenią w sposób niezwykle elastyczny, dostosowując jego intensywność do potrzeb uczestników spotkań, a kompozycja ciepłych i zimnych barw pozwala szybko zmienić nastrój w pomieszczeniu. Dzięki temu w Event Roomie, po zakończeniu konferencji prasowej czy szkolenia biznesowego można w bardzo krótkim czasie zaaranżować lunch czy wieczorną, elegancką kolację, oddając przy tym idealnie charakter spotkania. Co ważne, nie potrzeba do tego dodatkowego zewnętrznego oświetlenia lub scenografii generujących dodatkowy koszt.

Ponadto ściany Event Roomu mogą funkcjonować jako ścianki wystawiennicze, a jego niestandardowe wykończenie o geometrycznych kształtach sprawia, że miejsce jest jeszcze bardziej nowoczesne. W ścianach wbudowane są specjalne wnęki idealne do prezentacji różnego rodzaju produktów. Przy sali znajduje się także dodatkowe pomieszczenie z białymi sofami, w zaciszu którego prelegenci mogą się zrelaksować i przygotować do wystąpienia.

– Event Room, który stworzyliśmy przy Centrum Szkoleniowym Adgar Ochota w kompleksie biurowym Adgar Park West, to odpowiedź na bardzo wymagający i wciąż rozwijający się rynek MICE. Nasz nowy obiekt to miejsce, które wyróżnia się w Warszawie. Gwarantujemy oryginalną oprawę każdego wydarzenia i niekonwencjonalne podejście do każdego zapytania ze strony organizatorów. Ważną cechą naszego obiektu jest możliwość szybkiej zmiany aranżacji wnętrza, dzięki czemu możemy płynnie przejść ze spotkania o charakterze biznesowym w wieczorny, mniej formalny event, nie ponosząc przy tym dodatkowych kosztów związanych z oświetleniem lub budową scenografii. Ostatnio wykorzystaliśmy tę opcję przy okazji dużego międzynarodowego wydarzenia – powiedziała Katarzyna Bobowska, dyrektor generalny Adgar Conference Group, spółki zarządzającej Centrum Konferencyjnym Adgar Plaza oraz Centrum Szkoleniowym Adgar Ochota.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY