REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

W centrum Auchan Gdańsk duże zmiany

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 08 lip 2014 09:50
W centrum Auchan Gdańsk duże zmiany
fot. CH Auchan Gdańsk po przebudowie wizualizacja
W centrum Auchan Gdańsk duże zmiany
W centrum Auchan Gdańsk duże zmiany

Drugi etap przebudowy CH Auchan w Gdańsku rozpocznie się na początku przyszłego roku. Za projekt przebudowy odpowiada pracownia Tremend.

REKLAMA

Immochan, inwestor i właściciel centrów handlowych Auchan, planuje otwarcie przebudowanego obiektu w drugiej połowie 2016 r. Za dwa lata CH Auchan Gdańsk stanie się większym i bardziej nowoczesnym centrum handlowym z kompleksową ofertą zakupową.

Przebudowa połączona z odświeżeniem wnętrz i zmianami wystroju centrum handlowego odbywa się w dwóch etapach i jest związana z dopasowaniem obiektu do aktualnych potrzeb zakupowych klientów oraz trendów rynkowych. Po zakończeniu drugiej fazy rozbudowy galeria handlowa zostanie unowocześniona i powiększona. Całkowita powierzchnia handlowa obiektu wyniesie 48,5 tysiąca metrów kwadratowych.

Po przebudowie liczba salonów w galerii zwiększy się do 65, tym samym jej powierzchnia handlowa wyniesie ponad 20 tysięcy mkw. Proces komercjalizacji nowej części inwestycji rozwija się dynamicznie.

Powiększenie Centrum Handlowego Auchan Gdańsk będzie przebiegać zgodnie z harmonogramem i nie będzie miało wpływu na funkcjonowanie hipermarketu Auchan oraz nieprzebudowywanej części galerii handlowej.

Centrum Handlowe Auchan Gdańsk powstało w 1998 roku. Obecnie galeria handlowa liczy Hipermarket Auchan i blisko 50 najemców. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe, obuwnicze, z wyposażeniem i aranżacją wnętrz, a także punkty usługowe, restauracje i kawiarnie. Atutem Centrum Handlowego Auchan Gdańsk jest lokalizacja w pobliżu południowych dzielnic mieszkaniowych Gdańska i zjazdów z Obwodnicy Trójmiasta. Po wprowadzeniu w 2013 roku przepisów o małym ruchu granicznym między obwodem kaliningradzkim a częścią województwa pomorskiego Centrum Handlowe Auchan odwiedza coraz więcej gości z Kaliningradu.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY