REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

W jednej z najlepszych lokalizacji Krakowa powstanie luksusowy hotel

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 03 sty 2017 14:47
W jednej z najlepszych lokalizacji Krakowa powstanie luksusowy hotel
OVO Wrocław, fot. materiały prasowe

Angel Poland Group do tej pory zrealizował w Polsce 10 projektów o łącznej wartości 1,5 mld zł m.in. ciekawy pod względem architektury obiekt OVO Wrocław. Firma planuje w następnym roku kolejne przedsięwzięcia, w tym prestiżowy obiekt typu mixed-use w Krakowie.

REKLAMA

W 2017 roku Angel Poland Group planuje rozpoczęcie kolejnej prestiżowej inwestycji w Krakowie. Będzie to luksusowy obiekt typu mixed use, który powstanie w jednej z najlepszych lokalizacji w mieście. W rozmowie z propertynews.pl, firma zapowiedziała, że wkrótce poznamy szczegóły projektu. Powstanie tam obok apartamentów, również hotel jednej z najbardziej znanych na świecie sieci hotelowych, marka której jeszcze nie działa w Polsce

Inwestor ma w planach również kolejne inwestycje, zarówno we Wrocławiu, jak i w Krakowie. - Jesteśmy na etapie analiz i za wcześnie jeszcze, aby mówić o szczegółach. Mogę tylko powiedzieć, że nadal będziemy koncentrować się na inwestycjach w segmencie premium zarówno w obszarze budowy obiektów apartamentowych jaki i hotelowych. W Polsce stale rośnie zainteresowanie nieruchomościami o podwyższonym standardzie, jak i luksusowymi apartamentami. Oceniamy, że w przyszłym roku sytuacja się istotnie nie zmieni. Lokale stanowiące część odpowiednio przemyślanych projektów, usytuowanych w prestiżowych lokalizacjach, traktowane są jako doskonała lokata kapitału i tym samym gwarantują wzrost wartości nieruchomości w czasie – mówi Ron Ben Shahar, partner Angel Poland Group.

Angel Poland Group rozpoczęła działalność w Polsce w 2003 roku. Od tamtego czasu zainwestowała w 10 projektów na łączną sumę 1,5 mld zł.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY