REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

W klubie fitness liczy się każdy detal. Nowoczesne wnętrza w Galerii Rondo Wiatraczna

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 23 lis 2016 15:52
W klubie fitness liczy się każdy detal. Nowoczesne wnętrza w Galerii Rondo Wiatraczna
CityFit.

Klub fitness CITYFIT otworzy się w budowanej właśnie Galerii Rondo Wiatraczna. Eleganckie centrum fitness powstanie w warszawskiej galerii budowanej według projektu FS&P Arcus.

REKLAMA

Najemca zajmie lokal usytuowany na pierwszym piętrze Galerii, o powierzchni ok. 1 650 mkw.

CityFit to polska sieć klubów fitness dostosowanych do miejskiego stylu życia. Marka dba o każdy detal aranżacji wnętrz i innowacyjne rozwiązania. Przestronne i nowoczesne wnętrza wyposażone są w prestiżowy sprzęt do ćwiczeń (TechnoGym, Matrix, Escape Fitness), profesjonalne nagłośnienie (Bose) oraz liczne udogodnienia takie jak: fontanny z darmową wodą filtrowaną czy automaty z napojami i zdrowymi przekąskami. 

Budowa obiektu Galeria Rondo Wiatraczna rozpoczęła się w kwietniu 2016 roku, oddanie inwestycji do użytkowania zaplanowano na I kwartał 2018 roku.

Projekt powstaje w Warszawie w miejscu dawnego Universamu Grochów. Jako budynek wielofunkcyjny oferował będzie około 23 tys. mkw. powierzchni mieszkalnej, ponad 11 tys. mkw. powierzchni handlowej oraz około 1,5 tys. mkw. powierzchni biurowej. Operatorem spożywczym w handlowej części projektu będzie Społem, kontynuując rozpoczętą w tym miejscu w 1977 roku działalność handlową, jako jeden z pierwszych w historii Warszawy wielkopowierzchniowych, samoobsługowych sklepów spożywczych. Galeria handlowa znajdować się będzie na dwóch kondygnacjach i obejmować będzie kilkadziesiąt sklepów i punktów usługowych. Na poziomie -1 zaplanowano parking dla klientów galerii obejmujący ponad 160 miejsc postojowych.

Za projekt centrum handlowego odpowiada FS&P Arcus. Inwestorem jest Dantex, a wykonawcą Unibep.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY