REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

W marcu otwarcie elbląskiego Centrum Ogrody od pracowni ESA

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 16 lut 2015 10:26
W marcu otwarcie elbląskiego Centrum Ogrody od pracowni ESA
fot. Elbląskie Centrum Ogrody

Rozbudowa elbląskich Ogrodów według projektu architektonicznego pracowni ESA dobiega końca. Wielkie otwarcie już w marcu br.

REKLAMA

Elbląskie Centrum Ogrody w nowej odsłonie otworzy się dla klientów 27 marca 2015 roku. Wszelkie prace na terenie budowy dobiegają końca. Rozbudowa umożliwi m.in. powiększenie powierzchni najmu do ponad 40 000 m. kw., zwiększenie liczby miejsc parkingowych oraz rozszerzenie oferty o część rekreacyjną, w tym o kino wielosalowe. W międzyczasie, do nowych najemców dołączyła także, debiutująca w Elblągu, marka TK Maxx.

Rozbudowa Centrum wkracza w ostatnią, wykończeniową fazę. Trwają prace nad drogą dojazdową do placu dostaw oraz oznakowaniem parkingu na poziomie -1, a już wkrótce rozpocznie się aranżacja stref wypoczynku i foodcourtu. Dzięki rozbudowie, Ogrody będą najbardziej nowoczesnym i największym centrum handlowym w regionie. Poza oczywistymi udogodnieniami dla klientów w postaci nowych miejsc parkingowych, wielu nowych lokali oraz kina, Centrum będzie mogło ubiegać się o certyfikat BREEAM, poświadczający proekologiczność obiektu.

Oficjalne otwarcie odbędzie się w piątek 27 marca bieżącego roku i celebrowane będzie aż przez trzy dni, pełne atrakcji i specjalnych ofert sklepów.

CH Ogrody równolegle rozwijają też swoją ofertę. Do nowych najemców dołączy, debiutująca w Elblągu marka TK Maxx, oferująca szeroki wybór ubrań damskich, męskich, dziecięcych oraz butów, akcesoriów i dodatków dla domu modnych marek. Marka działa w wyjątkowym modelu off-price, polegającym na sprzedaży produktów znanych marek i projektantów po okazyjnych cenach. Dostawy do sklepów realizowane są nawet kilka razy w tygodniu. TK Maxx zajmie w elbląskich Ogrodach dwupoziomowy lokal o łącznej powierzchni ponad 2 tys. mkw. 

Kończący się właśnie proces rozbudowy to dla CH Ogrody zupełnie nowy rozdział. Rozbudowa otworzyła drzwi dla wielu nowych najemców i prestiżowych marek, a Centrum zyskało na funkcjonalności, co jest ogromną wartością dla klientów. O modernizacji mówimy także w kategorii szans. Certyfikat BREEAM, o który będziemy się ubiegać, stanowi doskonały dowód najwyższej jakości obiektu, do której konsekwentnie dążymy  – mówi Robert Gietko, Asset Manager CBRE Global Investors, przedstawiciel inwestora.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY