REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

W nowym koncepcie salon CCC w Manufakturze

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 19 lut 2016 10:30
W nowym koncepcie salon CCC w Manufakturze
Nowy, większy salon CCC w Manufakturze

W łódzkiej Manufakturze otwarto po remoncie salon obuwniczy CCC. Powierzchnia sklepu zwiększyła się niemal dwukrotnie, a wnętrze zaaranżowano według nowego konceptu marki.

REKLAMA

Marka CCC jest dostępna w Manufakturze od 2006 roku. W pierwszych dniach stycznia rozpoczął się remont salonu, który nie tylko zyskał nowe wnętrze, ale także znacząco się powiększył. Wcześniej CCC zajmowało powierzchnię 519 mkw., teraz to aż 967 mkw. W ten sposób sklep w Manufakturze jest jednym z największych salonów CCC w Polsce, znajduje się także w czołówce zagranicznych salonów CCC pod względem powierzchni.

Salon został zmodernizowany według nowego konceptu marki: w przestronnych wnętrzu zastosowano materiały wysokiej jakości (drewno, płótno, tapety, płytki), w kolorystyce przeważają barwy natury. Zastosowano także efektywniejszą ekspozycją produktów, a także zadbano o komfort klientów (powiększone strefy mierzenia, kącik TV dla dzieci, wygodna, duża Strefa kas). Uzupełnieniem nowego konceptu jest indywidualny zapach dla marki CCC oraz indywidualny format muzyczny.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY