REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Warsaw Trade Tower wciąż zachwyca architekturą i rozwiązaniami technicznymi

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 03 sie 2017 14:06
Warsaw Trade Tower wciąż zachwyca architekturą i rozwiązaniami technicznymi
Warsaw Trade Tower fot. mat. prasowe

Warsaw Trade Tower na wiele lat zdominował panoramę Warszawy. Projekt pracowni Wyszyński, Majewski, Hermanowicz i RTKL jest przykładem dobrze zaprojektowanej i wykonanej architektury, którą doceniają nowi najemcy.

REKLAMA

- Warszawska Wola zmienia się w centrum stołecznego biznesu. Cieszy nas, że mimo powstawania nowych biurowców, najemcy nadal są zainteresowani nieruchomościami takimi jak Warsaw Trade Tower – mówi Izabela Kapil, Vice President Portfolio Management - Europe w Heitman. - Nasi najemcy cenią sobie wysoki standard budynku, który mimo upływu lat wciąż zachwyca architekturą i rozwiązaniami technicznymi. Doceniają również starania, które dokładamy, by wieżowiec spełniał ich oczekiwania. Przeprowadzona modernizacja obiektu, poprzedzona ankietą wśród osób na co dzień pracujących w budynku, pozwoliła nam umocnić pozycję WTT na warszawskim rynku nieruchomości - dodaje.

W latach 2015-2016 wieżowiec Warsaw Trade Tower przeszedł kompleksową modernizację i rebranding, których osią była koncepcja employee-wellbeing. Ich zakres ustalono na podstawie wniosków wyciągniętych z badania ankietowego adresowanego do użytkowników budynku. W wyniku przemian obiekt zyskał szereg udogodnień wyznaczających standardy współczesnych biurowców. Wprowadzono usługę bezpłatnego, ekologicznego car-sharingu dla pracowników, udostępniono wspólną jadalnię oraz salę aktywności, a na 35 piętrze drapacza chmur stworzono przestrzeń eventowo-konferencyjną dostępną przede wszystkim dla najemców obiektu. Wszystko w trosce o komfort pracownika.

Wybudowany pod koniec lat 90. Warsaw Trade Tower był pierwszym nowoczesnym wysokościowcem w Warszawie. Budynek nie tylko stał się symbolem jakości i prestiżu, lecz także wyznaczył kierunek przyszłego rozwoju dzielnicy. Położona na obrzeżach centralnego obszaru biznesu Wola już od kilku lat zmienia swój charakter zmieniając się z zapomnianej przemysłowej dzielnicy we wschodzące zagłębie biurowe. Najemców przyciąga bliskość centrum, która przekłada się na prestiż, oraz rozbudowana infrastruktura komunikacyjna umożliwiająca pracownikom wygodny dojazd. Według szacunków w ciągu najbliższych czterech lat podaż w tym rejonie może przekroczyć nawet 1 milion mkw. Zainteresowanie najemców Wolą, może w przyszłości doprowadzić do włączenia tej prężnie rozwijającej się części miasta do tzw. centralnego obszaru biznesu, który niedawno został rozszerzony. Obecnie granice COB wyznaczają aleje Jana Pawła II i Solidarności oraz ulice Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat i Hoża.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY