REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Warszawa w Cannes przedstawi ofertę nieruchomości

  • Autor: um.warszawa.pl
  • 10 mar 2016 09:57
Warszawa w Cannes przedstawi ofertę nieruchomości
fot. um.warszawa.pl
Warszawa w Cannes przedstawi ofertę nieruchomości
Warszawa w Cannes przedstawi ofertę nieruchomości

Śródmieście oferujące premium lokalizacje, Praga z klimatem i zachowaną strukturą przedwojennego miasta - atrakcyjność inwestycyjną stolicy pod kątem budownictwa mieszkaniowego eksponować będzie Warszawa na targach MIPIM w Cannes.

REKLAMA

Tegoroczna oferta miasta na targach MIPIM zawiera 11 nieruchomości, w tym trzy w Śródmieściu, dwie na Pradze-Południe, po jednej na Mokotowie, Pradze-Północ, i Woli. Trzy z prezentowanych działek znajdują się w zewnętrznych dzielnicach miasta – dwie na Bielanach i jedna w Wilanowie.

Działki znajdujące się w targowej ofercie miasta mają głównie przeznaczenie na zabudowę mieszkaniową, w tym mieszkaniową z usługami oraz z garażami podziemnymi. Na terenie przy ul. Emilii Plater 29, 31 planowana jest budowa wysokościowego Centrum Biurowo-Usługowego „Porta Varsovia” z garażem podziemnym, a na ul. Mariańskiej 5 budowa budynku hotelowego. Działka na Mokotowie przy ul. Bukowińskiej przeznaczona jest na usługi ponadlokalne i lokalne.

W tym roku wraz z miastem, na warszawskim stoisku swoje oferty prezentować będzie 12 firm, o 4 więcej niż przed rokiem. Są to:, BBI Development, Ghelamco Poland, Golub Gethouse, HB Reavis Poland, Okam Capital, Orange, Poczta Polska, Xcity Investment. Po raz pierwszy w Cannes towarzyszyć miastu będą: Bank Zachodni WBK Grupa Santander, Konkret Grupa Projektowa, StarNet Telecom oraz Vastint.

Stoisko Warszawy

Stoisko wystawiennicze miasta na zbliżających się targach zajmować będzie 105 m2, o 22 więcej niż przed rokiem oraz 33 mkw. tarasu (stoisko nr R8.D1.). Wyposażone będzie w duże ekrany plazmowe „bezszwowe” oraz stół interaktywny, na którym prezentowane będą materiały dotyczące oferty nieruchomości miejskich oraz inne materiały z zakresu turystyki biznesowej, oferty kulturalnej, infrastruktury miejskiej, potencjału gospodarczego i inwestycyjnego miasta. Nowością w tym roku będzie dedykowana dla Warszawy gra w stylu Tetris, stworzona przez firmę Pattern Recognition. Odwiedzający stoisko grając w nią, będą mogli zapoznać się z najpopularniejszymi budynkami Warszawy.

Warszawskie stoisko podczas targów inwestycyjnych MIPIM 2015 w Cannes utrzymane będzie w szarościach przełamanych zielenią żywych roślin, z elementami surowego drewna. Prezentowane będą na nim przedmioty całkowicie zaprojektowane i stworzone przez warszawskie firmy. Ich zadaniem jest promowanie Warszawy podczas międzynarodowych wystąpień jako miasta, w którym rodzi się i rozwija nowoczesny design, a firmy z branży kreatywnej mogą osiągnąć sukcesy. Na stoisku ustawione będą meble projektu wybitnego designera, laureata wielu konkursów Jana Lutyka. Hostessy ubrane będą w sukienki warszawskiej projektantki Lany Nguyen. Świece zapachowe Mo61 i stojak na materiały promocyjne marki Piłczyński Art zdobić będą lady stoiska.

Gadżety wyłonione w konkursie Sztuka Użytkowa cieszyły się dużym zainteresowaniem podczas poprzednich edycji targów. Dlatego laureaci najnowszej edycji konkursu promowani będą wraz z miastem również w 2016 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY