REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Warszawska Arkadia znów się zmieniła

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 14 sty 2015 14:38
Warszawska Arkadia znów się zmieniła
fot. CH Arkadia, toalety w nowej odsłonie
Warszawska Arkadia znów się zmieniła
Warszawska Arkadia znów się zmieniła
Warszawska Arkadia znów się zmieniła

Firma Unibail-Rodamco - właściciel Arkadii, zakończyła kolejny etap renowacji toalet na parterze galerii Arkadia w Warszawie, pomiędzy Pasażami Wisła i Canaletto. Projekt przebudowy toalet związany był ze zwiększeniem ich atrakcyjności i funkcjonalności. Koncepcja powstała w pracowni APMD.

REKLAMA

Nową jakość da się zauważyć w zastosowaniu w pełni automatycznych podzespołów armatury sanitarnej – woda, mydło, suszarka, krem do rąk czy żel antybakteryjny są dostępne bez konieczności dotyku. Toalety zyskały nowoczesny wygląd oraz styl. W toaletach damskich zostało dodane miejsce do makijażu oraz zwiększono liczbę kabin.

Pokoje dla rodziców z dzieckiem zostały powiększone, a poza dotychczasowymi funkcjami (kuchenka mikrofalowa, przewijak, podgrzewacz do butelek) pojawiły się w nich autonomiczne toalety oraz umywalki dla dzieci i dorosłych. W poczekalniach obok łazienek zostały zainstalowane fontanny z wodą pitną. Ponadto we wszystkich toaletach został wymieniony system klimatyzacji, tak aby zwiększyć przepływ świeżego powietrza, co znacząco wpłynęło na komfort użytkowników.

Wszystkie zaproponowane udogodnienia są zgodne z arkadyjskim standardem 4 gwiazdek, projekt powstał na bazie doświadczenia architektów z całej Europy.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY