REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Warto inwestować. Warszawski biurowiec znów zaskakuje

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 09 sty 2017 16:40
Warto inwestować. Warszawski biurowiec znów zaskakuje
Saski Point - lobby po modernizacji, fot. materiały prasowe
Warto inwestować. Warszawski biurowiec znów zaskakuje
Warto inwestować. Warszawski biurowiec znów zaskakuje
Warto inwestować. Warszawski biurowiec znów zaskakuje

Biurowce, które powstały przed 2000 rokiem, mogą ciągle podnosić swój standard i tym samym zwiększać konkurencyjność. Saski Point, który otrzymał certyfikat BREEAM IN-USE w dwóch kategoriach jest na to najlepszym dowodem.

REKLAMA

Zlokalizowany przy ul. Marszałkowskiej 111 w Warszawie, budynek biurowy Saski Point zaprojektowany przez APA Wojciechowski otrzymał certyfikat BREEAM IN-USE International na poziomie „Very Good” w kategoriach „Building Management” oraz „Asset Performance”.

Warszawski budynek biurowy Saski Point oferuje powierzchnie do wynajęcia o łącznej wielkości ponad 8 tys. mkw. Obiekt został oddany do użytku w 1999 roku. Biurowiec dysponuje m.in. podniesionymi podłogami, elastycznymi możliwościami kształtowania powierzchni najmu, rozbudowanym systemem zarządzania budynkiem, 24-godzinnym serwisem ochrony, dwupoziomowym parkingiem podziemnym oraz zewnętrznym parkingiem rowerowym.

W ostatnim czasie obiekt przeszedł modernizacje powierzchni wspólnych, w tym obszaru recepcji głównej. - Podstawowym celem modernizacji holu w budynku Saski Point było odświeżenie wizerunku biurowca oraz nadanie mu indywidualności - mówi Tomasz Wuczyński z firmy Grupa Plus, odpowiedzialnej za projekt nowej recepcji. Obiekt będący częścią większego założenia biurowego posiada wejście główne zlokalizowane przy ruchliwej ulicy, czego konsekwencją był brak wyraźnego zaakcentowania go w skali pierzei i elewacji samego budynku - dodaje architekt.

Budynek położony jest w ścisłym centrum miasta w tzw. Centralnym Obszarze Biznesu, tuż przy dwóch stacjach metra – Świętokrzyska i Ratusz Arsenał oraz przy kilku liniach autobusowych i tramwajowych.  - W obecnych czasach świadomość najemców odnośnie wpływu budynków na środowisko jest coraz większa w związku z tym, aby nasz obiekt był dla nich atrakcyjny, dokładamy wszelkich starań, by stale podnosić jego jakość i zdobywać renomowane certyfikaty. Takie działania pozostają zauważone przez naszych partnerów, co przekłada się na wysoki poziom wynajęcia budynku Saski Point – powiedziała Kamila Piekarska, Asset Management w CA Immo.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY