REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Węgierski gigant zawojuje Polskę? Na pewno stawia na polskich architektów

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 04 lis 2016 09:31
fot. Fotolia

Futureal, który jest najbardziej aktywnym deweloperem na Węgrzech i jednym z 20 największych deweloperów w Europie, rozszerza działalność na polskim rynku. Wiemy, że przy projektach w kraju nad Wisłą chce współpracować z polskimi architektami.

REKLAMA

Grupa Futureal zbudowała w ciągu ostatnich 12 lat ponad 600 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni mieszkaniowej i biurowej o łącznej wartości ponad 900 mln euro.

Futureal ma bardzo silną pozycję finansową opartą na bazie kapitałowej z płynnymi aktywami ponad 60 milionów euro. Firma wiele z projektów realizuje w oparciu o partnerstwo publiczno-prywatne. Dzięki takiemu modelowi udało się przeprowadzić w Budapeszcie największy w Europie projekt modernizacji całego kwartału miasta. Chodzi o zaniedbaną i niebezpieczną dzielnicę miasta, która dziś jest prestiżowym adresem, a marka Corvin Promenade (nowa nazwa dzielnicy) zdobyła wiele międzynarodowych nagród.

Grupa realizuje zarówno projekty mieszkaniowe, jaki i powierzchnie biurowe. W Budapeszcie zbudowała m.in. nowe siedziby: KPMG, MediaWorks, Teva, Nokia, Procter & Gamble, Marsh & McLennan, etc.

Futureal w Polsce będzie reprezentować marka Cordia, która ma 15-letnie doświadczenie i wchodzi w skład Grupy Futureal.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY