REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

West Gate projektu Arcad otwarty

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 11 gru 2015 12:28
West Gate projektu Arcad otwarty
West Gate
West Gate projektu Arcad otwarty
West Gate projektu Arcad otwarty
West Gate projektu Arcad otwarty
West Gate projektu Arcad otwarty

10 grudnia br. odbyło się symboliczne otwarcie biurowca West Gate we Wrocławiu. Nowy obiekt zrealizowany przez Echo Investment i zaprojektowany przez pracownię Arcad oferuje 16,2 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej.

REKLAMA

Projekt architektoniczny West Gate powstał w kieleckiej pracowni Arcad. Budynek to zwarta bryła z przeszkloną elewacją, o przekroju litery „L”. Sześciokondygnacyjny obiekt powstał przy ul. Lotniczej w pobliżu Parku Zachodniego.

- West Gate to inwestycja wyjątkowa. Realizację rozpoczęliśmy jesienią 2013 roku, a już pod koniec 2014 roku biurowiec został wynajęty w całości. Uznanie i zainteresowanie najemców to nie jedyny powód do dumy. W lutym br. West Gate otrzymał certyfikat BREEAM Excellent, który w Polsce posiada zaledwie kilkanaście inwestycji biurowych. Co istotne, był to wysoki wynik na poziomie 72,8 proc. To wyróżnienie szczególne, świadczące o tym, że nasz obiekt wyposażony jest w rozwiązania efektywnie wykorzystujące wodę i energię, a zatem przyjazne środowisku. Reasumując, nowa inwestycja Echo Investment nie tylko odpowiada najwyższym standardom pracy respektowanym przez globalne korporacje, ale także wymogom stawianym budownictwu i inwestorom przez normy w zakresie ochrony środowiska – mówi Katarzyna Kubicka, Leasing Manager Echo Investment.

Biurowiec wyposażony jest w system kontroli dostępu, szybkie i ciche windy, energooszczędną klimatyzację i wentylację, system kontroli wilgotności powietrza, a także przyjazny środowisku system oświetlenia. Wychodząc naprzeciw potrzebom pracowników niezmotoryzowanych, w przyległą do West Gate przestrzeń wkomponowano stojaki rowerowe, a wewnątrz budynku zaprojektowano specjalne szatnie oraz prysznice dla rowerzystów. Ponadto użytkownicy West Gate mają do dyspozycji kantynę i miejsca wypoczynku na świeżym powietrzu.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY