REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Wiadomo kto rozpocznie przebudowę Wola Park w Warszawie

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 22 sie 2014 13:58
Wiadomo kto rozpocznie przebudowę Wola Park w Warszawie
Centrum handlowe Wola Park, Warszawa

Wykonawca stanu surowego, w ramach rozbudowy centrum handlowego Wola Park, został wyłoniony w drodze przetargu. To firma Kajima Poland. Po zakończeniu inwestycji Wola Park stanie się drugim co do wielkości centrum handlowym w Warszawie.

REKLAMA

Zgodnie z planem od wschodniej strony do Wola Parku zostanie dobudowana nowa część handlowa, w której będzie się mieścił market budowlany Castorama o powierzchni ponad 10 000 m kw. oraz około 20 nowych sklepów z odzieżą, obuwiem i akcesoriami.

W ramach rozbudowy strefa restauracyjna zostanie powiększona i przeniesiona z obecnego poziomu +1 na poziom +2. Będzie ona liczyć 12 restauracji i kawiarni – dwa razy więcej niż obecnie.

Ponadto, w parkingu położonym w północnej części obiektu, zostanie dobudowany dodatkowy trzeci poziom, który pomieści 454 samochody. Dzięki temu liczba miejsc postojowych dostępnych w Wola Parku zostanie utrzymana na dotychczasowym poziomie (3000).

Zgodnie z porozumieniem do końca 2015 roku powierzchnia galerii zostanie powiększona o ponad 17 500 m kw., do 77 500 m kw. Po zakończeniu inwestycji Wola Park stanie się drugim co do wielkości centrum handlowym w Warszawie.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY