REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Wielka przemiana Atrium Reduta

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 25 sie 2017 09:00
Wielka przemiana Atrium Reduta
Atrium Reduta

Atrium Poland Real Estate Management rozpoczyna rozbudowę kolejnego ze swoich obiektów zlokalizowanych w Warszawie – Atrium Reduta. Pierwszym etapem inwestycji jest budowa i otwarcie kina CINEMA3D. W efekcie prac modernizacyjnych powstanie też nowa strefa gastronomiczna, strefy wypoczynku oraz wielkopowierzchniowy klub fitness. Atrium uzyskało już pozwolenie na budowę i wybrało generalnego wykonawcę projektu. Prace rozpoczynają się w sierpniu br.

REKLAMA

W efekcie nowej strategii właściciela centrum Atrium Reduta ulegnie rozbudowie, dzięki której zyska 5 800 mkw. powierzchni. Prace budowlane realizowane będą we współpracy ze spółką Carrefour, współwłaścicielem obiektu.

- Przeważająca część odwiedzających Atrium Reduta to ludzie młodzi, świadomi konsumenci, oczekujący od nowoczesnego centrum handlowego czegoś więcej niż tylko ciekawej oferty handlowej. Atrium Reduta doceniane jest za możliwość komfortowych zakupów w przyjemnej, kameralnej atmosferze. Dla nas to jednak zdecydowanie za mało – chcemy, by centrum to stało się także miejscem spędzania wolnego czasu. Celem wprowadzanych przez nas zmian jest poszerzenie oferty rozrywkowo-rekreacyjnej, stworzenie w niedługim czasie zupełnie nowej strefy restauracyjnej w nowoczesnej odsłonie, a także zapewnienie wyjątkowego klimatu dla spotkań i relaksu – mówi Jarosław Szerfenberg, Head of Development Atrium Poland.

W sierpniu br. rozpoczyna się pierwszy etap rozbudowy. W jego efekcie powierzchnia centrum powiększy się o niemal 2 700 mkw. Nową część zajmie jeden ze strategicznych najemców Atrium Reduta – CINEMA3D. Będzie to pierwsze w Warszawie kino tej sieci.

Atrium planuje także stworzenie wydzielonej strefy gastronomiczno-rekreacyjnej. Nowa przestrzeń, wypełniona nowoczesnymi i oryginalnymi konceptami gastronomicznymi, powstanie w efekcie drugiego etapu prac modernizacyjnych, które prowadzone będą od początku przyszłego roku. W celu podnoszenia jakości oferty rekreacyjnej, w ramach pierwszego etapu modernizacji Atrium Reduta, obok kina powstanie nowy klub fitness. Zajmie on powierzchnię 1 700 mkw.

W pasażach centrum pojawią się odświeżone miejsca relaksu i odpoczynku, które wzornictwem nawiązywać będą do wystroju i klimatu strefy gastronomicznej. Wnętrza i pasaże zostaną odświeżone i unowocześnione, nabierając eleganckiego charakteru i butikowego klimatu.

Zmiany obejmą także tenant mix, który skoncentrowany będzie na damskiej i męskiej ofercie modowej, odpowiadającej potrzebom młodych, dynamicznych i aktywnych osób, stanowiących jedną z grup docelowych Atrium Reduta. 

- Chcemy, by nasza oferta precyzyjnie trafiała nie tylko w oczekiwania mieszkańców tego rejonu, ale również w pełni zaspokajała potrzeby pracowników sąsiadujących z nami biurowców, stanowiących niezwykle liczną grupę odwiedzających centrum. Dlatego też pragniemy usprawnić i jeszcze bardziej ulepszyć ten aspekt, za który doceniają nas klienci Atrium Reduta: możliwość dokonania kompaktowych, wygodnych zakupów. Zależy nam jednak na tym, by zaoferować znacznie więcej: ciekawą i oryginalną przestrzeń służącą zakupom, spotkaniom, rozrywce i rekreacji. Dzięki rozbudowie Atrium Reduta będzie miejscem autentycznie przystającym do potrzeb i oczekiwań odwiedzających ją osób – podsumowuje Jarosław Szerfenberg.

Rozbudowa Atrium Reduta zakończy się w czwartym kwartale 2018 roku. Generalnym wykonawcą fazy obejmującej strefę kinową i fitness jest CFE Polska.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY