REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Wielki powrót ikony Londynu

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 04 lis 2016 12:45
Wielki powrót ikony Londynu
London Marriott Hotel County Hall

Firma Marriott Hotels otworzyła na nowo London Marriott Hotel County Hall. To prawdziwa ikona marki, położona w pobliżu budynku Parlamentu, Big Bena oraz London Eye.

REKLAMA

Projekt wielkiej renowacji hotelu przygotowała pracownia RPW Design. To jeden z najbardziej rozpoznawalnych projektantów hotelowych wnętrz.

W ramach projektu stworzono specyficzny design wnętrz obiektu. Postawiono na lokalne, londyńskie motywy, a także na stylizowane przestrzenie publiczne. Oczywiście, nie zabrakło miejsca na nowoczesne technologie.

W budynku znajduje się łącznie 206 pokoi. Każdy z nich dysponuje ulepszoną łazienką, w której znajdują się np. specjalne mozaiki czy tapety przedstawiające historyczny wygląd Londynu. Zadbano o detale. Przykładowo, pomarańczowe krzesła odnoszą się do tradycyjnych siedzisk używanych na posiedzeniach Rady Londynu.

Budynek posiada m.in. strefę wellnness i spa, w tym 25-metrowy basen (największy basen hotelowy w Londynie), a także bogatą ofertę gastronomiczną. Dodatkowo, w obiekcie odbywane będą spotkania TED.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY