REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Wielkie otwarcie Galerii Neptun według koncepcji pracowni Qubika

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 21 kwi 2015 12:04
Wielkie otwarcie Galerii Neptun według koncepcji pracowni Qubika
fot. Wizualizacja Galeria Neptun

25 kwietnia br. będzie miało miejsce oficjalne otwarcie starogardzkiej Galerii Neptun. Za projekt architektoniczny odpowiada Qubika Autorska Pracownia Architektury.

REKLAMA

Galeria Neptun powstała na terenach po byłej fabryce obuwia „Neptun”, zlokalizowanej w samym centrum miasta, przy skrzyżowaniu ulic Pomorskiej i Jana Pawła II. Całkowita powierzchnia najmu tego nowoczesnego, trzypoziomowego obiektu handlowego wynosi 25 tys. mkw.

- Po kilku latach intensywnych prac zamykamy nareszcie największy w Starogardzie Gdańskim plac budowy. Otwieramy największe i najbardziej nowoczesne centrum handlowe w mieście i regionie. Liczymy, że w ostatni weekend kwietnia wokół inwestycji stworzymy wspólnie odpowiedni klimat, który zostanie z nami na długo - mówi Tomasz Pastwa, przedstawiciel inwestora. Galeria Neptun pomieści łącznie około 100 najemców.

Deweloperem inwestycji jest Galeria Neptun Sp. z o.o. sp. k. Generalnym wykonawcą jest firma Dekpol. Za projekt architektoniczny odpowiada Qubika Autorska Pracownia Architektury.

Galerią Neptun zarządza Savills, natomiast działaniami w zakresie komercjalizacji kieruje Cushmann & Wakefield Polska.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY