REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Wielkie otwarcie The Tides tuż przy Wiśle. To projekt Kuryłowicz & Associates

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 28 paź 2016 11:39
Wielkie otwarcie The Tides tuż przy Wiśle. To projekt Kuryłowicz & Associates
The Tides, fot. materiały prasowe

The Tides, spektakularna inwestycja zaprojektowana przez pracownię architektoniczną Kuryłowicz & Associates, otrzymała ostateczne pozwolenie na użytkowanie. Aktualnie realizowane są prace aranżacyjne na powierzchni najmu.

REKLAMA

Już od listopada rozpocznie się proces wprowadzania do budynku pierwszych najemców. Wśród nich w pierwszej kolejności pojawią się: m. in. restauracja, salon luksusowych aut, znana kancelaria prawna i kompleks wellness, spa & beauty, biura firm z sektora retail i inni.

The Tides to jedyny nowoczesny biurowiec klasy A zlokalizowany w Warszawie nad samym brzegiem Wisły wyróżniający się unikatową architekturą. W procesie projektowania bardzo ważnym elementem dla inwestora było zagospodarowanie terenu wokół obiektu. Powstała przestrzeń będzie dostępna dla warszawiaków.

The Tides został zaprojektowany przez pracownię architektoniczną Kuryłowicz & Associates. Dysponuje ponad 13 000 mkw. najnowocześniejszej powierzchni biurowej, a ponadto elitarną częścią apartamentową - 10 apartamentów wraz z garażem podziemnym. Kompleks zaoferuje siłownię wraz z odnową biologiczną i gabinetami kosmetyki estetycznej oraz szeroka ofertę gastronomiczną, a także - co jest unikalne w skali Warszawy - własną marinę na Wiśle. Z okien obiektu rozpościera się widok na Stadion Narodowy oraz całą prawobrzeżną Warszawę.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY