REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Wielkie zmiany w Plaza Rzeszów. Trwa przebudowa centrum

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 23 mar 2017 09:46
Wielkie zmiany w Plaza Rzeszów. Trwa przebudowa centrum
fot mat. prasowe

Nowe sklepy znanych marek, nowoczesne szklane schody, przebudowane atrium, szersze korytarze, nowe toalety, posadzki i przearanżowany food court. To tylko niektóre elementy trwającej przebudowy CH Plaza Rzeszów. Centrum w nowej odsłonie gotowe będzie za kilka tygodni. Pracownia Projektowa ARTPLAN Tomasz Orłowski wykonywała projekt przebudowy, natomiast wnętrzami zajęło się Noise Studio - Mateusz Kot.

REKLAMA

Przebudowa CH Plaza Rzeszów to również kolejny etap przygotowań do otwarcia nowych sklepów i salonów znanych marek. Największym z nich jest oczywiście sklep sportowy Decathlon, który zajmie ponad 2500 mkw. na parterze Centrum. Na pierwszym piętrze prawie 500 mkw zajmie Kinder Planeta. Już ruszyły przebudowane i na nowo zaaranżowane salony Lavard (100 mkw) i Monnari zajmujące blisko 250 mkw. W kolejnych miesiącach w CH Plaza Rzeszów otwarte zostaną salony Kastor, renomowany salon jubilerski, Butik Szafeczka oraz By Mia Mia w nowej odsłonie i lokalizacji.

Prace remontowo-budowlane w CH Plaza Rzeszów trwają od kilku tygodni. – Posługując się językiem sportowym, jesteśmy już na ostatniej prostej – mówi Radosław Jamrozik, dyrektor CH Plaza Rzeszów. – Nasi klienci już korzystają z nowych przestrzeni oraz z oferty nowych atrakcyjnych salonów Monnari, Lavard i Deichmann. Aktualnie trwają jeszcze prace przy budowie nowoczesnych szklanych schodów, które uatrakcyjnią wnętrze Centrum. Poszerzyliśmy główny korytarz na parterze, zyskując nową przestrzeń wypoczynkową i eventową. Do końca marca do użytku oddamy nowy food court i przebudowany korytarz na pierwszym piętrze. Trwa także przebudowa i remont toalet dla naszych Klientów – wyjaśnia Jamrozik.

Nowe wnętrza CH Plaza Rzeszów zaprojektowane zostały zgodnie z najnowszymi trendami. Korytarze staną się bardziej przestronne, zamontowane zostanie nowe jaśniejsze, energooszczędne oświetlenie i nowe posadzki. - To było ogromne wyzwanie logistyczne. Prace budowlane zaplanowaliśmy tak, aby były, jak najmniej odczuwalne dla odwiedzających Centrum. Remont wykonywany jest etapami, w godzinach nocnych, tak by prace nie kolidowały z funkcjonowaniem sklepów. Dużym wyzwaniem jest także zabezpieczenie wszystkich prac. Jednak wszystkie nasze działania mają jeden ważny cel - stworzenie nowej, bardziej atrakcyjnej przestrzeni rozrywkowo - handlowej – podkreśla.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY