REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Wiemy, kto projektuje nowe parki handlowe dla Inbap

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 04 sie 2016 16:12
Wiemy, kto projektuje nowe parki handlowe dla Inbap
Inbag w Szamotułach, fot. materiały inwestora

Inbap Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych rozpoczyna kolejne inwestycje pod marką Inbag – w Bogatyni i Kraśniku. Nad inwestycją w Bogatyni czuwa pracownia projektowo-inwestycyjna FORMA z Łodzi, zaś nad projektem w Kraśniku Król. Projektowanie architektoniczne z Warszawy.

REKLAMA

Jednokondygnacyjny Inbag w Bogatyni stworzy kompleks łączący park handlowy z marketem spożywczym i marketem budowlanym o powierzchni najmu ponad 9 tys. mkw. wraz z parkingiem na ponad 230 miejsc postojowych. Zlokalizowany zostanie w centralnej części miasta, w rejonie ulic Matejki i Chopina, w bezpośrednim sąsiedztwie największego w mieście osiedla mieszkaniowego wielorodzinnego oraz domów jednorodzinnych, w bliskiej odległości od szpitala miejskiego oraz drogi wojewódzkiej prowadzącej do przejścia granicznego z Czechami, położonego w odległości 2,4 km od inwestycji.  Inwestor planuje rozpoczęcie prac budowlanych jeszcze w tym roku, aby otwarcie dla klientów nastąpiło jesienią 2017 roku.

Dwukondygnacyjny Inbag w Kraśniku o powierzchni najmu ponad 8,5 tys. mkw., wraz z parkingiem podziemnym na blisko 200 miejsc postojowych zrealizowany zostanie w ścisłym centrum najbardziej rozwiniętej części miasta - w Kraśniku Fabrycznym, przy Alei Niepodległości, w bezpośrednim sąsiedztwie marketu spożywczego Lidl, marketu Kaufland, marketu budowlanego Mrówka i bazaru miejskiego, w obszarze wysoko rozwiniętej zabudowy mieszkalno-usługowej. Oficjalne otwarcie zaplanowano na 2018 rok.

- Obecnie trwają prace projektowe, intensywnie realizujemy także proces komercjalizacji projektów. Według naszych zamierzeń inwestycje zostaną zrealizowane w przeciągu dwóch najbliższych lat. W tym roku rozpoczynamy także realizację Galerii Stela w Cieszynie, jednocześnie finalizujemy umowy na zakup nieruchomości pod trzy kolejne projekty – podsumowuje Katarzyna Czajkowska, rzecznik funduszu inwestycyjnego Inbap.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY