REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Wiemy, kto zaprojektuje nowe hotele Hampton by Hilton w Polsce

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 19 sie 2016 15:21
Wiemy, kto zaprojektuje nowe hotele Hampton by Hilton w Polsce
fot. Hampton by Hilton Warsaw City Center

Hilton Worldwide ogłosił plany rozszerzenia swojego portfolio w Polsce o dwa nowe hotele marki Hampton by Hilton w Gdańsku oraz Lublinie. Już wiemy, komu Hilton Worldwide powierzył ich zaprojektowanie.

REKLAMA

Hotel w Lublinie zaprojektuje Adam Walczak AGK Architekci AW, zaś gdański hotel powierzono pracowni  Wolski Architekci. Nowe hotele Hampton by Hilton w Lublinie i Gdańsku, które otworzą się w 2017 roku, będą stworzone z myślą o osobach, które cenią sobie zakwaterowanie na wysokim poziomie.

Hampton by Hilton Lublin

Hotel Hampton by Hilton Lublin, którego otwarcie planowane jest na koniec 2017 roku, będzie oferował 121 pokoi dla gości. Inwestycja prowadzona przez Global Property stanie się pierwszym hotelem sieci Hilton w Lublinie. Zarządzającym obiektem zostanie Pro Value, niezależna firma konsultingowa specjalizująca się w rozwijaniu inwestycji deweloperskich, w szczególności hoteli. W przyszłym roku Lublin świętuje swoją 700. rocznicę powstania. Jest to dobra okazja, żeby odwiedzić to wyjątkowe miasto i poznać jego historię. Hotel Hampton by Hilton będzie położony tuż przy drodze krajowej, co pozwoli na łatwy dojazd do pobliskiego lotniska, a także do stolicy kraju.

Hampton by Hilton Gdansk Oliwa

100-pokojowy Hampton by Hilton Gdansk Oliwa będzie już czwartym obiektem sieci w tym mieście. Obecnie znajdują się tu dwa ukończone hotele (Hampton by Hilton Gdansk Airport i Hilton Gdansk), a w budowie jest kolejny Hampton by Hilton zlokalizowany na Głównym Mieście. Nowy hotel w Oliwie będzie częścią kompleksu łączącego w sobie zarówno przestrzenie handlowe, biurowe, jak i usługowe. Rozwojem inwestycji przy al. Grunwaldzkiej zajmie się firma Moderna Investment sp. z o. o. przy współpracy z Property Partner Investments sp. z o.o. sp.k. Gdańska Oliwa to jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic miasta, gdzie powstaje wiele obiektów komercyjnych i gdzie rośnie w siłę biznesowe centrum miasta. Nowy hotel sieci Hilton będzie idealnym miejscem dla gości podróżujących w celach biznesowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY