REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Wirtualna podróż po biurze

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 15 lip 2015 17:13
Wirtualna podróż po biurze
Wizualizacja budynku na silniku Unreala

Silnik Unreal to nie tylko narzędzie dla deweloperów gier komputerowych. To także szansa dla... deweloperów powierzchni biurowych. Firma Workroom udowadnia, jak nowoczesne technologie wkraczają w rzeczywistość.

REKLAMA

Twórcami platformy Xwalk są eksperci grupy Workroom. Opracowana i rozwijana na potrzeby biznesu,  technologia znalazła zastosowanie w procesie komercjalizacji powierzchni biurowych, dostępnych w centrum biurowym  Soul.Wirtualna premiera odbyła się 7 lipca w Lublinie. 

Xwalk to multinarzędzie pomagające w prezentacji budynku. Aplikacja połączona z okularami Oculus Rift lub Samsung Gear daje możliwość doświadczania przestrzeni nieistniejącego jeszcze budynku.  

Platforma Xwalk oferuje klientom obsługę VIP treatment, pozwalającą na personalizację oraz zapewniającą pełen dostęp do informacji i wizualizacji wybranej przestrzeni. Xwalk umożliwia wgląd w wirtualny plan biura 1:1 z  prawdziwym widokiem zza okien.

- Klient dewelopera ma możliwość odbycia wirtualnego spaceru po swoim biurze dopasowanym do jego indywidualnych potrzeb – wyjaśnia prezes grupy Workroom Andrzej J. Horoch.

Klient może także dokonywać zmian aranżacyjnych, które wprowadzane online wyświetlają się na smartfonie, tablecie i laptopie. W końcowych fazach doboru materiałów wykończeniowych funkcje ofUice planner umożliwiają podanie ceny inwestycji w czasie rzeczywistym.

Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY