REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Wnętrzarski pop-up store w Galerii Sfera

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 26 lis 2015 13:39
Wnętrzarski pop-up store w Galerii Sfera
AD Loving Home

Do 29 lutego w przestrzeni Galerii Sfera w Bielsku-Białej będzie funkcjonować designerski pop-up store firmy AD Loving Home, z kolekcją mebli, a także świątecznych dodatków i dekoracji. AD Loving Home stawia na elegancką i niestandardową formę.

REKLAMA

AD Loving Home zawiera produkty wielu światowych marek, m.in. takich jak Artwood, Andrew Martin, Christian Lacroix, Kartell, Ralph Lauren czy Villeroy&Boch. W przeważającej mierze są to meble salonowe, czyli sofy, fotele, łóżka i stoły, a także porcelana, szkło oraz elementy dekoracyjne.

Marka rozwija się od prawie dwóch lat. Do tej pory, w reprezentacyjnych lokalizacjach polskich miast, powstało osiem showroomów.

– Galeria Sfera, położona w ścisłym centrum Bielska-Białej, to dobre miejsce do prezentowania ciekawych produktów w nowoczesnej formie. W odpowiedzi na coraz większe zainteresowanie naszych klientów designem i bezpośrednim kontaktem z projektantami i stylistami, podjęliśmy decyzję, aby stworzyć możliwość do prezentacji oraz sprzedaży wyjątkowych produktów w nietypowej przestrzeni pop-up store – mówi Joanna Bierówka z Działu Marketingu Galerii.

Galeria Sfera w Bielsku-Białej to jedna z największych galerii handlowych na południu Polski. Otwarty w 2001 roku obiekt jest unikalnym – pierwszym w Polsce – projektem rewitalizacyjnym, w tak szerokiej skali.

Idea pop-up store narodziła się na początku XXI w. w USA i Wielkiej Brytanii. Pop-up store (z ang. „pojawiający się sklep”) funkcjonuje również pod nazwą pop-up shop lub flash retailing i oznacza trend, który polega na otwieraniu tymczasowych, „znikających sklepów”. – W dzisiejszych czasach, przy stale rosnącym tempie życia, koncepcja pop-up store, czyli „sklepów na chwilę” coraz częściej uzupełnia nowoczesny krajobraz centrów handlowych– dodaje Bierówka.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY