REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

WolskaKwadrat - nowy aparthotel na warszawskiej Woli

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 08 lut 2017 15:40
WolskaKwadrat - nowy aparthotel na warszawskiej Woli
WolskaKwadrat fot. materiały prasowe
WolskaKwadrat - nowy aparthotel na warszawskiej Woli
WolskaKwadrat - nowy aparthotel na warszawskiej Woli
WolskaKwadrat - nowy aparthotel na warszawskiej Woli

Nowy aparthotel powstaje na warszawskiej Woli. W czerwcu 2017 r., zaledwie 4 km od ścisłego centrum Warszawy, warszawski deweloper Dantex odda do użytku aparthotel. Za projekt aparthotelu odpowiada pracownia Britt-Plan.

REKLAMA

WolskaKwadrat zaoferuje pod krótkoterminowy wynajem pokoje o powierzchni od 14 do 31 mkw.

Skromny metraż nie oznacza jednak skromnego wyposażenia. Lokale będą charakteryzowały się nowoczesnym designem, będą funkcjonalne i w pełni wyposażone, a ich koszt zamknie się w przedziale 149-298 tys zł.

Condo na Woli

Na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że Wola nie jest najbardziej trafnym miejscem na inwestycję opartą o system condo. Granicząca ze Śródmieściem dzielnica jeszcze do niedawna nie była modnym kierunkiem. Jednak atmosfera wokół Woli dynamicznie się zmienia. Rozbudowana infrastruktura, zaaranżowane parki Moczydło, Szymańskiego czy Sowińskiego, nowe centra biznesowe i handlowe, bliskość obiektów kulturalnych sprawia, że Wola stała się atrakcyjną dzielnicą, która z powodzeniem konkuruje z popularną Pragą czy stylowym Mokotowem. WolskaKwadrat urozmaica warszawską Wolę o innowacyjny projekt oraz nowoczesną architekturę, która wpisuje się w jej krajobraz.

W Warszawie od lat obserwuje się wzrost osób odwiedzających stolicę w celach turystycznych i biznesowych. Istnieje zatem rosnące zainteresowanie alternatywnymi usługami hotelowymi. - Nasz plan zakłada atrakcyjne ceny wynajmu, które będą kształtować się na poziomie 129 - 169 zł za nocleg. Wieloletnie doświadczenie, które posiadamy na rynku, wysokie standardy lokali, lokalizacja oraz pełne zaplecze hotelowe sprawią, że WolskaKwadrat realnie wpłynie na rynek nieruchomości hotelowych, a oferta hotelowa w Warszawie będzie jeszcze bardziej atrakcyjna – informuje Marek Roefler, prezes firmy Dantex.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY