REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Wrocławski biurowiec West Link z wiechą. To projekt Arcad

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 11 wrz 2017 10:07
Wrocławski biurowiec West Link z wiechą. To projekt Arcad
West Link fot. Echo Investment

Od kilkunastu miesięcy osoby poruszające się wzdłuż ul. Na Ostatnim Groszu miały możliwość obserwować, jak postępują prace na budowie biurowca West Link, realizowanego przez spółkę Echo Investment. Budynek osiągnął właśnie najwyższy punkt konstrukcyjny. Za projekt odpowiada kielecka pracownia Arcad.

REKLAMA

West Link to nowoczesny biurowiec klasy A, o powierzchni ponad 14 000 mkw. Inwestycja powstaje w dzielnicy Fabryczna, w sąsiedztwie obiektu West Gate, którego budowę zakończono w 2015 roku. Do dyspozycji najemców, oprócz nowocześnie zaprojektowanej przestrzeni biurowej, zostanie oddanych 266 miejsc parkingowych.

 – Z końcem sierpnia budowa West Link osiągnęła najwyższą kondygnację. Tym samym zakończyliśmy realizację stanu surowego i możemy przejść do prac elewacyjnych oraz instalacyjnych – tłumaczy Grzegorz Malecha, project manager Echo Investment. Jak dodaje, pozwolenie na użytkowanie obiektu planujemy uzyskać na koniec marca 2018 roku.

Spółka Echo Investment obecna jest na wrocławskim rynku od 2007 roku. Deweloper zrealizował Pasaż Grunwaldzki, osiedle Przy Słowiańskim Wzgórzu oraz Grota 111, a także biurowce: Aquarius Business House, West Gate oraz Nobilis Business House. W budowie, oprócz West Link, jest również Sagittarius Business House, który powstaje u zbiegu ul. Suchej i Swobodnej.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY