REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Wrocławski "falowiec" - jak budować przy galeriach?

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 02 mar 2017 09:48
Wrocławski "falowiec" - jak budować przy galeriach?
Arkady Wrocławskie

Arkady Wrocławskie to jeden z nielicznych, polskich przykładów połączenia funkcji biurowej i handlowej na wielką skalę. Za projekt odpowiada AP Szczepaniak.

REKLAMA

Arkady Wrocławskie to wysokiej klasy projekt komercyjny spełniający funkcje handlowe, usługowe, rozrywkowe i biurowe, oddany do użytkowania w 2007 r. Inwestycja oferuje około 39 586 mkw. powierzchni do wynajęcia, w tym 29 961 mkw. powierzchni handlowej i 9 625 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej na wynajem. W budynku zlokalizowany jest także wielopoziomowy parking z 1000 miejsc parkingowych.

W ostatnich miesiącach prowadzona jest wielka rekomercjalizacja biurowca. Jak tłumacz przedstawiciele inwestora, firmy LC Corp, do jego głównych atutów należy m.in. lokalizacja oraz dostępność miejsc parkingowych. Ważnym elementem ma być również stała obecność zespołu zarządzającego w budynku.

Budowa kompleksu wystartowała w 2004 roku. Budynki zostały oddane do użytku w 2007 roku. W najwyższym punkcie biurowiec ma 55 metrów wysokości. Inwestycja składa się z 12 kondygnacji nadziemnych.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY