REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Współczesny miejski design w Ibis Poznań Centrum

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 13 lut 2015 10:44
Współczesny miejski design w Ibis Poznań Centrum
Ibis Avanzi
Współczesny miejski design w Ibis Poznań Centrum
Współczesny miejski design w Ibis Poznań Centrum
Współczesny miejski design w Ibis Poznań Centrum

Na początku lutego br., w hotelu Ibis Poznań Centrum zakończono renowację wystroju wnętrz powierzchni publicznych oraz restauracji w konceptach Avanzi oraz Ibis kitchen. Nowatorski koncept restauracyjny zaprojektowany został przez Ateliers Archange.

REKLAMA

Marka ibis kontynuuje proces modernizacji swoich obiektów w Polsce, którego celem jest podniesienie komfortu wypoczynku gości. Na początku lutego br., w hotelu ibis Poznań Centrum zakończono renowację wystroju wnętrz powierzchni publicznych oraz restauracji w konceptach Avanzi oraz ibis kitchen.

Ibis konsekwentnie realizuje proces modernizacji powierzchni publicznych oraz oferty gastronomicznej zgodnie z przyjętą w 2011 roku strategią dynamizacji marek ekonomicznych. Ibis Poznań Centrum jest piątym hotelem w Polsce, w którym wprowadzono nowoczesne koncepty marki - Avanzi i ibis kitchen. Wcześniej podobne modernizacje przeszły ibis Warszawa Stare Miasto, ibis Warszawa Centrum, ibis Warszawa Ostrobramska w 2013 oraz ibis Kraków Centrum w 2014 roku. Międzynarodowa sieć planuje kolejne renowacje swojej bazy w Polsce.

Zmodernizowane powierzchnie publiczne w hotelu ibis Poznań Centrum na nowo definiują relacje między gośćmi, czyniąc je bardziej naturalnymi i przyjaznymi. Współczesny miejski design, wykorzystanie drewnianych elementów, jasnych kolorów oraz grafik na ścianach i sufitach nadają im wyjątkowego klimatu. Zgodne z projektem Avanzi hotelowe wnętrza cechują przede wszystkim otwarte przestrzenie, w których panuje ciepła i nieformalna atmosfera. Zasada ta została również zastosowana w zmodernizowanej recepcji. Według założeń jest to przestrzeń płynnie łączącą się z lobby. Szczególną uwagę zwracają jej tylne panele, na których wyświetlane są praktyczne informacje m. in. o pogodzie, kursie walut czy też ofertach specjalnych hotelu. Nowe lobby to zarówno świetne miejsce do pracy, odpoczynku jak również spotkań. 

W poznańskim hotelu wprowadzono również nowatorski koncept restauracyjny - ibis kitchen, który współgra z nieformalnym, ciepłym oraz współczesnym duchem powierzchni publicznych zaprojektowanych przez Ateliers Archange (projekt Avanzi). W restauracji wykorzystano połączenie bieli, czerni i czerwieni z drewnianymi akcentami i grafikami na ścianach. Ciepły klimat tego miejsca buduje również miękkie światło padające z nisko zawieszonych lamp pozwalające na interakcję między gośćmi w przyjaznej atmosferze, o każdej porze dnia. 

Hotel ibis Poznań Centrum znajduje się w centrum miasta, w pobliżu Starego Rynku i rzeki Warty. Goście spędzający tu wolny czas mogą udać się na spacer czy odpocząć nad jeziorem Malta. Natomiast osoby będące w podróży służbowej doceniają łatwy dojazd do dworca PKP i na teren międzynarodowych Targów Poznańskich. W ofercie obiektu są: 146 komfortowe, klimatyzowane pokoje z WiFi, dwie sale konferencyjne, restauracja i bar z przekąskami. Goście mogą skorzystać również ze strzeżonego, zadaszonego parkingu.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY