REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Wybrano wykonawcę Onyx Business Point w Pile

  • Autor: propertynews.pl
  • 09 sty 2015 13:14
Wybrano wykonawcę Onyx Business Point w Pile
fot. Onyx Business Point w Pile

P.R.E.S.C.O. Group wybrało generalnego wykonawcę Onyx Business Point. W biurowcu będzie mieścić się nowe centrum operacyjne spółki. Za projekt architektoniczny odpowiada Biuro Obsługi Architektonicznej Archi-Graf.

REKLAMA

Generalnym wykonawcą Onyx Business Point została firma Pil-Building z Wielkopolski.

Z początkiem stycznia rozpoczęły się prace rozbiórkowe obecnego obiektu przy ul. Witaszka. Po jego gruntownej przebudowie powstanie Onyx Business Point - trzykondygnacyjny budynek o wysokim standardzie z elementami obiektu klasy A.

- Wykonanie Onyx Business Point powierzyliśmy firmie, która ma swoją siedzibę w Pile. Liczymy, że wykorzystując szerokie doświadczenie w realizacji różnych projektów budowlanych, stworzy ona pierwszy tego typu nowoczesny biurowiec w naszym mieście, który zmieni i ożywi teren w centrum Piły, obok Placu Staszica. Zewnętrzną ścianę budynku stanowić będą płyty z piaskowca układane na przemian ze szkłem. Całość utrzymana zostanie więc w kolorach czerni i beżu. Planujemy przeniesienie się do nowego biurowca zaraz po odbiorze, czyli w pierwszych miesiącach przyszłego roku - zakłada Wojciech Andrzejewski, wiceprezes zarządu P.R.E.S.C.O. Group.

Planowany termin zakończenia inwestycji to grudzień 2015 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY