REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Wygląd to nie wszystko, liczy się również wnętrze

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 02 wrz 2016 12:16
Wygląd to nie wszystko, liczy się również wnętrze
Q22
Wygląd to nie wszystko, liczy się również wnętrze
Wygląd to nie wszystko, liczy się również wnętrze
Wygląd to nie wszystko, liczy się również wnętrze
Wygląd to nie wszystko, liczy się również wnętrze
Wygląd to nie wszystko, liczy się również wnętrze

Biurowiec Q22 jest już prawie w całości wynajęty. Jak chwali się deweloper, oprócz udogodnień przewidzianych przez architektów dla najemców czeka wiele innych rozwiązań.

REKLAMA

Użytkownicy biurowca Q22 zrealizowanego przez Echo Investment w centrum Warszawy już wkrótce będą mogli skorzystać z nowych usług. W budynku pojawi się pralnia sieci Eko-Top, firma Best Flights, oferująca kompleksową obsługę podróży służbowych, a także kancelaria notarialna.

- Q22 cieszy się nieustającym zainteresowaniem, w tym również firm działających w sektorze usługowym. Usługi w tego rodzaju obiektach stanowią znakomite uzupełnienie i poprawiają ich funkcjonalność Poszerzona oferta Q22 z pewnością wpłynie pozytywnie na komfort jego użytkowników – mówi Michał Żelski, senior leasing manager z Działu Biur i Hoteli Echo Investment.

Poziom wynajmu Q22 zbliża się obecnie do 80 proc. Wśród najemców znajdziemy m.in. Deloitte, Allegro, Linklaters, Boston Scientific, William Demant, Citi Handlowy, Puro Hotels. W ofercie Q22 W dostępne są powierzchnie do wynajęcia o łącznej pow. ok. 8,5 tys. mkw.

Q22 to 155 metrowy, nowoczesny budynek biurowy otwarty w biznesowym centrum Warszawy, przy skrzyżowaniu al. Jana Pawła II oraz ul. Grzybowskiej, oferujący ponad 50 000 mkw. powierzchni biurowej na wynajem.

Jego nowoczesna, świetlista bryła została zaprojektowana przez architektów z pracowni Kuryłowicz & Associates. Jak przystało na prestiżową inwestycję w świetnej lokalizacji, w Q22 jest wyposażone w ogromne, reprezentacyjne przeszklone lobby. Piętro 14 przeznaczone zostało pod funkcje specjalne, takie jak m. in. centrum konferencyjne oraz klub fitness, natomiast na piętrze 1. zlokalizowano część restauracyjną. W pięciokondygnacyjnym parkingu podziemnym użytkownicy Q22 mogą korzystać z 348 miejsc. Do ich dyspozycji są także miejsca postojowe dla rowerów oraz szatnie i prysznice dla rowerzystów.

Q22 to 155 metrowy, nowoczesny budynek biurowy zlokalizowany w biznesowym centrum Warszawy, przy skrzyżowaniu al. Jana Pawła II oraz ul. Grzybowskiej, oferujący ponad 50 000 mkw. powierzchni biurowej na wynajem. Jego nowoczesna, świetlista bryła została zaprojektowana przez architektów z pracowni Kuryłowicz & Associates.

W pięciokondygnacyjnym parkingu podziemnym użytkownicy Q22 mogą korzystać z 348 miejsc. Do dyspozycji są też miejsca postojowe dla rowerów, szatnie i prysznice dla rowerzystów. Q22 otrzymał certyfikat ekologiczny BREEAM Interim Excellent, z jednym z najwyższych w tej kategorii wyników w Polsce (niemal 80 proc.). Inwestorem i deweloperem budynku jest Echo Investment. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY