REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Wyposażenie hotelu – nowe trendy na WorldHotel 2014

  • Autor: PR
  • 18 sie 2014 21:26

VII Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel 2014 odbędą się w dniach 17-19 września br. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie przy ul. Marsa 56c. Odwiedzający będą mogli poznać najnowsze trendy w zakresie wyposażenia wnętrz oraz produkty i rozwiązania niezbędne w hotelach.

REKLAMA

Organizator, firma MT Targi Polska, kieruje tę imprezę do właścicieli i kadry zarządzającej hoteli, pensjonatów, ośrodków konferencyjnych i wypoczynkowych. Na targach prezentowana będzie oferta mebli i wystroju wnętrz, galanterii hotelowej, wyposażenia sal konferencyjnych, gastronomii hotelowej, SPA, a także oprogramowania dla hoteli. Inwestorzy, firmy wykonawcze, projektanci i dekoratorzy wnętrz na miejscu będą mogli porozmawiać z dostawcami, obejrzeć produkty i ustalić szczegóły współpracy.

Targom towarzyszyć będzie merytoryczny program konferencji i wykładów dotyczących aktualnych dla branży tematów, a prezesi i dyrektorzy największych hoteli w Polsce spotkają się na biznesowym śniadaniu, aby przedyskutować ważne dla hotelarstwa zagadnienia.

Przedsiębiorcy mogą wziąć udział w dwóch konkursach: „The Best of WorldHotel” oraz w konkursie o Nagrodę Ministra Gospodarki. Patronat Honorowy nad Targami WorldHotel sprawuje Janusz Piechociński, Wiceprezes Rady Ministrów i Minister Gospodarki.

Więcej informacji i formularze rejestracyjne na stronie www.worldhotel.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY