REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Wystawa Polish Design in the Middle of już niedługo w Poznaniu

  • Autor: concordiadesign.pl
  • 19 sty 2015 12:44
Wystawa Polish Design in the Middle of już niedługo w Poznaniu
fot. concordiadesign.pl

Wystawa Polish Design: in the Middle of prezentowana podczas Dutch Design Week w Eindhoven będzie do zobaczenia w Poznaniu od 19 lutego do 3 marca. Na wystawie znajdą się prace ponad trzydziestu czołowych polskich designrów i marek. Są wśród nich m.in.: Oscar Zięta, Marek Cecuła, ceramika Bolesławiec, Porcelana Kristoff, Ewa Solarz...

REKLAMA

Wystawa to unikalny wybór prac najlepszych polskich projektantów, studiów projektowych, studentów i producentów, dzięki czemu stwarza niepowtarzalną okazję do tak obszernej prezentacji tego, co dzieje się w Polsce wśród młodego i średniego pokolenia designerów.

Na wystawie znajdą się prace ponad trzydziestu czołowych polskich designrów i marek. Są wśród nich m.in.: Oscar Zięta, Marek Cecuła, ceramika Bolesławiec, Porcelana Kristoff, Ewa Solarz, Dice+, Agnieszka Bar, Laloushka, Robert Czajka (Papierowe Miasto), Agnieszka Czop, KABO & PYDO i inni. 

Założenia projektu, którego kuratorką jest Izabela Bołoz, oddają cenione przez Polaków wartości, takie jak gościnność. Narracja wystawy oparta została na czterech grupach tematycznych, które tworzą: meble i dom, technologie, ceramika i zastawa stołowa oraz zabawki dla dzieci.

Wystawa dostępna będzie od 19 lutego do 3 marca w Sali EXPO w godzinach 9:00-20:00. Wstęp jest wolny.
Concordia Design
ul. Zwierzyniecka 3, Poznań

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY