REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Wyzwanie XXI wieku: Jak budować piękno wspólnej przestrzeni

  • Autor: propertydesign.pl
  • 18 sty 2016 11:49
Wyzwanie XXI wieku: Jak budować piękno wspólnej przestrzeni
Fot. Shutterstock

Przestrzeń, w której żyjemy, nie jest nam obojętna. Osób, które nie tylko przemieszczają się z miejsca na miejsce, ale chcą przebywać w hotelach, biurowcach, centrach handlowych oraz obiektach publicznych z piękną architekturą przybywa. Jak budować piękno wspólnej przestrzeni? To jeden z tematów, o którym będziemy dyskutować w czasie 4 Design Days.

REKLAMA

W jakim otoczeniu chcemy dziś żyć i pracować? Jaka architektura sprzyja wypoczynkowi i pracy? Jak rozwijać miasta, by tworzona przestrzeń spełniała zmieniające się oczekiwania mieszkańców tych ośrodków? Gdzie szukać inspiracji? Czy istnieje definicja pięknej przestrzeni? To pytania, na które szukają dziś odpowiedzi i architekci, i deweloperzy, a także urbaniści.

W sesji "Jak budować piękno wspólnej przestrzeni" wezmą udział: Tomasz Bradecki – Architekt, Studio-BB Architekci; Pete Kercher – Założyciel-Członek, Europejski Instytut Projektowania i Niepełnosprawności, Ambasador, Design for All Europe; Wojciech Klimek – Kierownik Planowania i Produkcji, Norlys Sp. z o.o.; Joanna Małecka – Małeccy Biuro Projektowe; Wojciech Małecki – Małeccy Biuro Projektowe; Zbigniew Pszczulny – Prezes, JSK Architekci Sp. z o.o.; Sylwia Staszewska ­­– Collegium Da Vinci oraz Tomasz Studniarek, Archistudio Studniarek + Pilinkiewicz.

Moderatorem dyskusji będzie Ewa Gołębiowska, dyrektor, Zamek Cieszyn.

4 Design Days to największe w tej części Europy wydarzenie rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa. Przez cztery dni ikony światowego i polskiego designu, najwięksi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy będą dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze i designie. Przedstawią ofertę nowatorskiego wyposażenia i technologii, a także najnowsze inwestycje mieszkaniowe na południu Polski. Spotkaniu towarzyszyć będzie szereg imprez, w tym rozdanie nagród dla branży.

Więcej informacji o wydarzeniu na www.4dd.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY