REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Xplan aranżuje kolejne dwa kluby CityFit

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 23 lut 2016 11:17
Xplan aranżuje kolejne dwa kluby CityFit
CityFit Targówek

Dwupiętrowe obiekty sportowe CityFit dla przyszłych ćwiczących przygotuje firma Xplan.
Pierwszy z nich powstaje w kompleksie biurowym Olivia Business Centre położonym przy al. Grunwaldzkiej w Gdańsku, a drugi w Katowicach, w budynku SDH Zenit.

REKLAMA

Xplan przy obu projektach prowadzi wszystkie prace ogólnobudowlane, odpowiada za instalacje sanitarne, elektryczne, teletechniczne, dostawę mebli i sprzętu kuchennego, dostawę elementów stolarskich i wszystkich niezbędnych elementów do realizacji projektu.  

Oba kluby będą dwupiętrowe i zostaną dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Projekty w obu przypadkach przygotowały lokalne, niewielkie pracownie.

Pierwszy z nich powstaje w kompleksie biurowym Olivia Business Centre położonym przy al. Grunwaldzkiej w Gdańsku. Zaoferuje on ponad 2 tys. mkw. powierzchni. Na pierwszym piętrze zajmowanej powierzchni znajdą się: hall wejściowy, podzielone na strefy tematyczne sale ćwiczeń, toalety, biuro, serwerownia oraz pomieszczenia porządkowe. Na kolejnym znajdą się również strefy do ćwiczeń ogólnorozwojowych, studio, biuro, pomieszczenia porządkowe, szatnie, sanitariaty damskie i męskie oraz toalety.

CityFit w Katowicach powstanie w jednym z najbardziej charakterystycznych, modernistycznych budynków Katowic – SDH Zenit położonym przy ul. Rynek 2. Lokal po przebudowie będzie miał ponad 1,83 tys. mkw. powierzchni i składać się będzie z poziomu +1, na którym znajdą się strefy treningowe, pomieszczenia porządkowo-magazynowe oraz WC dla osób niepełnosprawnych z natryskiem, oraz z poziomu +2 mieszczącym strefę wejściową, recepcję, pomieszczenia biurowe, strefy treningowe oraz węzły sanitarne. Elewacja zachodnia i południowa lokalu na obu piętrach będzie posiadać pełne przeszklenie w formie witryny sklepowej. Obie kondygnacje połączone są ze sobą windą oraz schodami wewnętrznymi.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY