REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Za dwa tygodnie zakręci się Karuzela w Turku

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 27 mar 2014 15:00
Za dwa tygodnie zakręci się Karuzela w Turku
Wizualizacja CH Karuzela w Turku, fot. Retail Concept

Centrum Handlowe „Karuzela"w Turku powstaje w centrum miasta na terenie obecnego dworca PKS, u zbiegu ulic Dworcowej i Milewskiego. Będzie to pierwszy, nowoczesny obiekt handlowy w mieście Turek. Projekt będzie zintegrowany z funkcjonującym dworcem PKS.

REKLAMA

„Karuzela” w Turku będzie miała 5350 m kw. powierzchni najmu, na której znajdzie się 13 punktów handlowo-usługowych. Głównymi najemcami są m.in.: POLO market, JYSK, Media Expert, Rossmann, CCC, Deichmann, Martes Sport, Pepco, Empik, Relay oraz Play. Do dyspozycji Klientów oddany zostanie parking na 200 samochodów osobowych.

Karuzela w Turku to już trzecia inwestycja pod tą nazwą w Polsce. Otwarte obiekty są w Biskupcu i Wodzisławiu Śląskim. W trakcie budowy i komercjalizacji jest Karuzela w Lublińcu, Wrześni, Żarach, Olsztynie i Gołdapi.

- Cieszymy się, że projekty Karuzela zdobyły zaufanie najemców. Galeria Karuzela w Turku to już trzeci obiekt, który udało nam się w pełni skomercjalizować. Stopień wynajmu na dzień dzisiejszy wynosi 99 proc. Negocjujemy z sukcesami kolejne lokalizacje i rozkręcamy Karuzele w Polsce - mówi Marceli Maćkiewicz z Retail Concept, która komercjalizuje projekty Karuzela.

Inwestorem jest spółka Karuzela. Generalnym wykonawcą projektu jest firma Budrem. Komercjalizacją zajmuje się firma Retail Concept, specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości handlowych na terenie całej Polski

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY