REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Zapraszamy na Propertydesign.pl Forum. Wszystko o architekturze i designie obiektów komercyjnych

  • Autor: propertydesign.pl
  • 19 lip 2017 10:16
Zapraszamy na Propertydesign.pl Forum. Wszystko o architekturze i designie obiektów komercyjnych
Przemo Łukasik na Property Forum 2016, fot. PTWP

Propertydesign.pl Forum dedykowane projektowaniu, designowi i innowacjom w obiektach komercyjnych i przestrzeniach do pracy, handlu i wypoczynku – to wszystko w ramach VII edycji Property Forum 2017, zaplanowanej w dniach 25-26 września 2017 roku w Warszawie, w hotelu Sheraton.

REKLAMA

Property Forum 2017 to edycja wyjątkowa, bo po raz pierwszy towarzyszyć jej będzie Propertydesign.pl Forum, które dedykujemy projektowaniu, designowi i innowacjom we wnętrzach komercyjnych, w szczególności przestrzeniach do pracy.

Ta część spotkania to odpowiedź na gwałtowne zmiany w środowisku pracy i najnowsze wymagania rynku. Nowe technologie są już wpisane w DNA obiektów komercyjnych. Jakość, technologie, design – jak projektować centra handlowe i hotele, by inwestować w przyszłość – co dziś przyciąga, a co odstrasza gości.

Przygotujemy również Showroom Propertydesign.pl, gdzie zaprezentujemy projekty deweloperskie, produkty i usługi dla rynku nieruchomości komercyjnych.

To nie wszystko. Częścią wydarzenia będzie uroczysta Gala przyznania nagród Prime Property Prize 2017. Nagrodzimy m.in. za architekturę i design przestrzeni komercyjnych.

Serdecznie zapraszamy!

ZOBACZ AGENDĘ PROPERTYDESIGN.PL FORUM ORAZ CAŁĄ AGENDĘ PROPERTY FORUM 2017

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie


DO POBRANIA

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY