REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Zbliża się zakończenie budowy Grona Park - otwarcie jeszcze w 2014 r.

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 04 wrz 2014 15:03
Zbliża się zakończenie budowy Grona Park - otwarcie jeszcze w 2014 r.
Park handlowy Grona Park, Zielona Góra, Vantage Development

Wejście projektu Grona Park w kolejną fazę budowy nastąpiło zgodnie z zaplanowanym wcześniej harmonogramem. Vantage Development planuje otwarcie parku handlowego na grudzień 2014 r.

REKLAMA

- Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z przebiegu budowy i realizacji całego projektu w Zielonej Górze, jak i z efektów procesu komercjalizacji Grona Park. Jest to dla nas tym bardziej istotne, że jest to pierwsza inwestycja Vantage Development S.A. realizowana w tym mieście, które w naszej ocenie ma bardzo duży potencjał rozwoju - mówi Henryk Wojciechowski, Dyrektor Rozwoju i Komercjalizacji.

Park Handlowy Grona Park w Zielonej Górze powstaje przy ulicy Wiejskiej na skrzyżowaniu Al. Zjednoczenia i Al. Wojska Polskiego, będących głównymi arteriami komunikacyjnymi miasta. Grona Park posiadać będzie ponad 4 tys. mkw. powierzchni użytkowej. Do dyspozycji klientów będą sklepy oraz punkty usługowe, wśród których wymienić należy uznane marki takie jak Piotr i Paweł, Kolporter. Oficjalne otwarcie inwestycji zaplanowane zostało na grudzień br. - jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia.

Obok Grona Park w Zielonej Górze, spółka Vantage Development realizuje także podobny projekt we Wrocławiu – Park Handlowy Galaktyka którego otwarcie zaplanowane jest na styczeń 2015 roku, oraz szereg innych inwestycji zarówno mieszkaniowych jak i komercyjnych. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY