REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Zobacz film z pierwszego dnia 4 Design Days! Uczta dla tych, którzy kochają dobrą architekturę i design!

  • Autor: propertydesign.pl
  • 15 lut 2018 21:57
Zobacz film z pierwszego dnia 4 Design Days! Uczta dla tych, którzy kochają dobrą architekturę i design!
Pierwszy dzień 4 Design Days 2018

4 Design Days z roku na rok organizowane są z coraz większym rozmachem. Wyróżnikiem tegorocznej edycji jest mocna reprezentacja światowej sławy architektów i designerów, którzy w przestrzeniach Spodka i Międzynarodowego Centrum Kongresowego dyskutują o wyzwaniach, trendach i kierunkach rozwoju współczesnego projektowania. Zobacz film podsumowujący pierwszy dzień wydarzenia!

REKLAMA

4 Design Days to wydarzenie dla wszystkich, dla których ważne są dobry design i architektura. To także - a może przede wszystkim – unikalna możliwość, by architekci spotkali się z przedstawicielami świata biznesu i władz samorządowych i nawiązali dialog o tym, jakie rozwiązania są najlepsze dla miast, ludzi, dla nas.

Architektura i design wpływają na jakość naszego codziennego życia. Lubimy przebywać w pięknych miejscach i dobrze zaprojektowanej przestrzeni, w której możemy szukać inspiracji, pracować, odpoczywać i świetnie się bawić. Dlatego podczas tej edycji 4 Design Days tak wiele miejsca poświęcamy właśnie tym tematom. Co mówią o nas budynki, które stawiamy i co sprawdza się lepiej: design thinking czy design feeling? Jak zmienią się polskie miasta? Czy Warszawa ma szansę stać się najwyższym miastem w Unii Europejskiej? Wreszcie jakie będą mieszkania przyszłości? O tym wszystkim rozmawiamy na 4 Design Days!

4 Design Dasy to prawie 50 sesji dyskusyjnych, wystawy, gale rozdania nagród, film, wieczorne imprezy i wiele wiele innych atrakcji. To prawdziwa ucztą dla wszystkich, którzy kochają dobrą architekturę i design!

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY