REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Zobacz, jak powstaje Galeria Północna - centrum handlowe nowej generacji

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 06 kwi 2017 11:00
Zobacz, jak powstaje Galeria Północna - centrum handlowe nowej generacji
Galeria Północna, fot. materiały prasowe

Galeria Północna na warszawskiej Białołęce tętni życiem od rana do wieczora. Trwają prace budowlane zarówno na zewnątrz, jak też wewnątrz budynku. Projekt powstał we współpracy z najlepszymi architektami z pracowni APA Wojciechowski i Moshe Tzur Architects. Nowy obiekt zostanie udostępniony klientom w II połowie 2017 r.

REKLAMA

Galeria Północna z każdym tygodniem zmienia się. Bryła jest praktycznie zamknięta, trwają prace wykończeniowe wewnątrz budynku. Jak to wygląda? Zobacz film!

Galeria Północna została zaprojektowana z uwzględnieniem zasad zrównoważonego budownictwa, co przełoży się na komfort zarówno przyszłych klientów, jak i najemców. Aby zapewnić odwiedzającym Galerię Północną komfort na światowym poziomie, architekci z renomowanych pracowni APA Wojciechowski oraz Tzur Architects zaprojektowali unikatowy, zagospodarowany zielenią, otwarty dach z alejkami spacerowymi i placem zabaw. Część dachu zostanie przeszklona. Takie rozwiązanie w połączeniu z przestronnym wnętrzem galerii zapewni nieporównywalną z obecnie istniejącymi polskimi centrami handlowymi ilość światła dziennego.

Planowane otwarcie pierwszego centrum handlowo-rozrywkowego w północno-wschodniej części stolicy nastąpi w drugiej połowie 2017 roku. Generalnym wykonawcą prac jest Unibep.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY