HOT_elarnia - zaprojektowana przez architekta Bartosza KoniecznegoPropertydesign.pl - 14-07-2015 09:19


Wizja i projekt życia - to hotel zaprojektowany przez architekta Bartosza Koniecznego i między innymi przez niego zarządzany. Hotel HOT_elarnia Hotel & SPA mieści się w podpoznańskim Puszczykowie. Zobaczcie ten niezwykły projekt.

W skład kompleksu wchodzi hotel butikowy, luksusowe "SPA_larniaDAY SPA", połączone z hotelem tajemniczym tunelem podziemnym oraz restauracja "TASTE_it". Na co warto zwrócić uwagę to fakt, iż pokojom w HOT_elarni nie nadano numerów tylko kolory. Goście odnajdują je kierując się kolorową mapą utkaną w dywanie. Inspiracją do tego pomysłu stała się kolorowa mapa na stacji Praskiego metra.

Pokoje HOT_elarni mają ciekawą, indywidualną aranżację. Hotel propaguje filozofię Slow Life, zachęca do obcowania z kulturą i sztuką. HOT_elarnia to hotel z kategoryzacją czterech gwiazdek.

Jest  to obiekt o wyjątkowej architekturze, zaprojektowany z wielką miłością do nowoczesnego designu, który dzięki swojej niepowtarzalnej estetyce sam w sobie staje się dziełem sztuki.

Projekt to autorska wizja jednego z właścicieli obiektu - architekta Bartosza Koniecznego.

Dzięki współpracy z wybitnym polskim fotografem Szymonem Brodziakiem, całe wnętrze wypełnione fotografiami samego artysty.

SPA_larniaDAY SPA została stworzona w podziemiach dawnej manufaktury, na powierzchni 1000 mkw. To właśnie tutaj czeka na gości zdobiony szklaną mozaiką duży basen, wypełniony ozonowaną wodą, duża sauna sucha ze strefą relaksu i aromaterapią, rzymska łaźnia parowa, wanna z hydromasażem, kameralna kawiarnia oraz gabinety masażu i zabiegowe.