REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

4 Design Days: Moda na struktury

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 30 sty 2017 11:45
4 Design Days: Moda na struktury
Ekspozycja Cleaf na targach Isaloni w Mediolanie. Fot. Cleaf/Forner

Wśród licznych nowości prezentowanych w czasie 4 Design Days znajdą się również innowacyjne płyty Forner by Cleaf dające sugestywne wrażenia wizualne i dotykowe. Do zobaczenia już od 16 lutego w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach!

REKLAMA

Innowacyjne materiały, które wyprzedzają aktualne trendy - tak w skrócie można opisać kolekcję płyt melaminowanych Forner by Cleaf, którą już niedługo będzie poznać na stoisku firmy Forner w trakcie 4 Design Days. 

Charakteryzują się one niespotykanymi na polskim rynku bardzo głębokimi  strukturami powierzchni. Za sprawą opatentowanej technologii produkcji, do finalnego odbiorcy dociera produkt dający sugestywne wrażenie wizualne i dotykowe. Płyty Cleaf mają także praktyczne zalety - warstwa dekoracyjna jest twardsza i bardziej odporna na zarysowania od tradycyjnych płyt laminowanych.

- Kolekcja Cleaf, którą będzie można zobaczyć na stoisku Fornera, dedykowana jest wszystkim tym, którzy biorą udział w tworzeniu nowoczesnych wnętrz, których główne elementy takie jak meble, fronty, czy detale dekoracyjne mają odznaczać się niespotykanymi walorami wizualnymi - mówi Przemysław Staroń z firmy Forner, dystrybuującej płyty marki Cleaf. 

W ofercie Cleaf znajdziemy chociażby dekory wzorowane na słojach drewna, naturalnej skórze czy strukturze betonu - wszystkie zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami w projektowaniu wnętrz przy wykorzystaniu materiałów ascetycznych czy bliskich naturze. 

Zobacz więcej: www.4dd.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY