REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

4 Design Days - zarejestruj się jeszcze dziś!

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 09 sty 2017 15:42
4 Design Days - zarejestruj się jeszcze dziś!
4 Design Days w 2016 r., fot. PTWP

Rozpoczęła się rejestracja na 4 Design Days, największe wydarzenie świata architektury i designu, które odbędzie się w dniach 16-19 lutego 2017 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. To dwa dni spotkań i dyskusji dla profesjonalistów oraz dwa dni otwarte - dla wszystkich, którzy kochają dobrą architekturę i piękne projekty. Zarejestruj się jeszcze dziś!

REKLAMA

W dniach 16-19 lutego 2017 roku, ikony światowego i polskiego designu, czołowi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy, inwestorzy i samorządowcy spotkają się na 4 Design Days w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, by dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze, na rynku nieruchomości, wyposażenia wnętrz oraz wzornictwie. Konferencji towarzyszyć będzie szereg wydarzeń, w tym gale z wręczeniem nagród, spotkania z ciekawymi postaciami, prezentacje i dni otwarte dla mieszkańców regionu z targami oraz akademią designu dla dzieci.

Zarejestruj się jeszcze dziś

Pierwsze dwa dni 4 Design Days zaplanowano z myślą o profesjonalistach z kraju i zagranicy. 16 i 17 lutego 2017 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędą się debaty i dyskusje, branżowe konferencje takie jak Property Forum Katowice 2017 (regionalne spotkanie właścicieli i zarządców firm działających na rynku nieruchomości komercyjnych), Housemarket Silesia Forum 2017 (poświęcone regionalnemu rynkowi mieszkaniowemu) i Forum Branży Meblowej oraz towarzyszące im konkursy.

18 i 19 lutego 2017 r. to dni otwarte dla mieszkańców regionu, które obfitować będą w wystawy, wernisaże, ekspozycje użytecznych i designerskich produktów oraz spotkania z architektami i projektantami.

Zobacz o czym będziemy rozmawiać

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY