REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

4DD 2017: Design & Build, czyli jak osiągnąć efekt "wow"

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 09 sty 2017 09:20
4DD 2017: Design & Build, czyli jak osiągnąć efekt "wow"
fot. shutterstock

Stres, chaos i problemy finansowe to przeszkody, których chcielibyśmy uniknąć podczas aranżacji wnętrz komercyjnych. Jak zaplanować i przeprowadzić prace, aby ograniczyć ryzyko? Odpowiedzią jest Design & Build. O tym modelu współpracy będziemy rozmawiać w czasie 4 Design Days w Katowicach.

REKLAMA

Design & Build robi furorę na rynku aranżacji powierzchni komercyjnych. To metoda polegająca na budowie wspólnej platformy dla wszystkich podmiotów zaangażowanych w projekt wykończeniowy czy budowlany. Celem jest kompleksowe spojrzenie na całą realizację, a nie wydzielanie obszarów odpowiedzialności. Takie podejście ma ograniczać ryzyka inwestycyjne na każdym etapie. Podczas 4 Design Days w Katowicach będziemy rozmawiać  z architektami o systemie Design&Build w praktyce.

4 Design Days odbędzie się w dniach 16-19 lutego 2017 roku. Ikony światowego i polskiego designu, czołowi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy, inwestorzy i samorządowcy spotkają się na 4DD w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, by dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze, na rynku nieruchomości, wyposażenia wnętrz oraz wzornictwie.  Konferencji towarzyszyć będzie szereg wydarzeń, w tym gale z wręczeniem nagród, spotkania z ciekawymi postaciami, prezentacje i dni otwarte dla mieszkańców regionu z targami oraz akademią designu dla dzieci.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY