REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

4DD: Nowości do przestrzeni biurowych

  • Autor: 4 Design Days
  • 07 lut 2017 09:15
4DD: Nowości do przestrzeni biurowych
Meble biurowe Vario. Fot. CWCC

Jednym z wystawców 4 Design Days będzie firma CWCC Interior Solution, wyłączny przedstawiciel na Polskę mebli biurowych Vario oraz foteli Klöber. Co pokaże w trakcie targów?

REKLAMA

Firma CWCC Interior Solution działa kompleksowo w zakresie aranżacji oraz wyposażenia przestrzeni biurowych, komercyjnych i użyteczności publicznej. Na rynku polskim funkcjonuje od 1999 roku. 

- Aktualnie nasze realizacje trwają na 30 obiektach biurowych w Polsce. Jesteśmy liderem w dostawie i montażu wykładzin dywanowych, PCV, LVT. Oferujemy naszym klientom szeroką gamę produktów najwyższej jakości. Dzięki bezpośredniej i długoletniej współpracy z renomowanymi, światowymi producentami wykładzin oraz mebli biurowych zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług - mówi przedstawiciel firmy CWCC.

CWCC Interior Solution to także autoryzowany dystrybutor foteli menedżerskich i biurowych niemieckiego producenta – Klöber oraz wyłączny przedstawiciel na Polskę mebli biurowych klasy premium firmy Vario. Fotele Klöber to rozwój projektowania i produkcji krzeseł biurowych, które promują zdrowe i dynamiczne siedzenie od 1935 roku. Z kolei produkty Vario – 140 lat historii – cechuje funkcjonalność, formalny minimalizm oraz trwałość.

Stosowanie wysokiej jakości materiałów jest tak oczywiste jak precyzyjna obróbka, dzięki czemu biurka, szafy, zabudowy, wszystkie meble biurowe wychodzące z linii produkcyjnej są dopracowane w każdym nawet najmniejszym calu, na miarę XXI wieku - mówi Mariusz Kaczorowski, dyrektor handlowy firmy Kloeber GmbH z Owingen.

W czasie 4 Design Days z ofertą marek KLöBER i Vario oraz CWCC będzie można zapoznać się na stoisku firmy CWCC. Oprócz tego Mariusz Kaczorowski, poprowadzi również prezentację z cyklu success story. Przedstawi w niej realizację największego projektu w Europie, liczącego - uwaga - 5500 foteli w ciągu 10 dnu, zaprezentuje także pierwszy na świecie fotel podgrzewany oraz chłodzący. 

Zobacz więcej: www.4dd.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY