REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

4DD: Oni wiedzą wszystko o szkle

  • Autor: 4 Design Days
  • 03 lut 2017 12:10
4DD: Oni wiedzą wszystko o szkle
Realizacja firmy Stalmach, fot. materiały producenta

Szkło daje poczucie posiadania czegoś naprawdę wyjątkowego - mówi Roman Stalmach, właściciel firmy Stalmach Strefa Szkła, zajmującej się profesjonalnie modnym nie od dziś szkłem do wnętrz. Ich produkty zobaczymy w trakcie 4 Design Days.

REKLAMA

Wśród wystawców tegorocznych 4 Design Days nie zabraknie także firm zajmujących się modnym nie od dziś szkłem do wnętrz. Co będzie można zobaczyć na stoisku firmy Stalmach Strefa Szkła?

- Zajmujemy się przetwórstwem szkła budowlanego i luster oraz wytwarzaniem produktów użytkowych ze szkła dla hurtowych i detalicznych odbiorców. Proponujemy innowacyjne rozwiązania i produkty szklane dla budownictwa, przemysłu meblowego i architektury wnętrza. Szkło rozpracowujemy “do granic”, by ten wyjątkowy surowiec dawał naszym klientom
poczucie posiadania czegoś naprawdę wyjątkowego - mówi Roman Stalmach, właściciel firmy.

Stalmach Strefa Szkła działa w branży szklarskiej od 1995 roku. W jej ofercie znajdziemy m.in. pełną gamę szkieł ciętych na wymiar, lustra, przeszklenia do loftów, szkło do kuchni, balustrady, drzwi, podłogi czy szklane schody.

W dniach 16-19 lutego 2017 roku, ikony światowego i polskiego designu, czołowi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy, inwestorzy i samorządowcy spotkają się na 4 Design Days w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, by dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze, na rynku nieruchomości, wyposażenia wnętrz oraz wzornictwie. Konferencji towarzyszyć będzie szereg wydarzeń, w tym gale z wręczeniem nagród, spotkania z ciekawymi postaciami, prezentacje i dni otwarte dla mieszkańców regionu z targami oraz akademią designu dla dzieci.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY