REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

4DD: Polski design jest modny

  • Autor: 4 Design Days
  • 18 sty 2017 15:35
4DD: Polski design jest modny
Krzesła Mamu - nowość marki Noti

Tomek Rygalik, Piotr Kuchciński, Renata Kalarus, Tomasz Augustyniak - to tylko kilka z długiej listy nazwisk polskich projektantów, z którymi współpracowała do tej pory polska marka Noti. Na 4 Design Days zobaczymy sporo nowości tej firmy!

REKLAMA

Polski design ma się bardzo dobrze! Bardzo dobrym dowodem może być chociażby działalność polskiej marki Noti, która już niedługo - w dniach 16-19 lutego - zaprezentuje się jako wystawca 4 Design Days. Firma istnieje na rynku od ponad 12 lat. W roku 2016 już po raz trzeci otrzymała prestiżową nagrodę Red Dot za zaprojektowane przez Tomka Rygalika siedzisko Tulli. Wcześniej zostały nagrodzone: sofa Clapp Piotra Kuchcińskiego i krzesło Comma Renaty Kalarus. Meble produkowane są w Polsce, w fabryce w Tarnowie Podgórnym, pod Poznaniem. 

- W trakcie 4DD przybliżymy nasze nowości, które powstają w NOTI we współpracy ze znanymi i zdolnymi polskimi projektantami. Każdy z nich to indywidualista, jednak udało nam się przez ponad 10 lat stworzyć pewien rozpoznawalny i charakterystyczny kod stylistyczny, który można określić jako nowoczesny i elegancki. Styl ten, a także szeroka oferta wysokiej jakości tkanin, elastyczność w oferowaniu form i wielkości, modułowość i systemowość pozwalają inwestorom, architektom wnętrz i klientom indywidualnym projektować przestrzenie dopasowane do ich potrzeb oraz światowych trendów - mówi Anna Bejnarowicz, kierownik działu marketingu Noti.

Kolekcje Noti projektowane są przez uznanych i utalentowanych polskich projektantów. Są wśród nich m.in: Piotr Kuchciński, Tomek Rygalik, Krystian Kowalski, Dorota Koziara, Tomasz Augustyniak, Renata Kalarus, Katarzyna Okińczyc, Mikołaj Wierszyłłowski, Anna Hrecka, Małgorzata Bronikowska, Jerzy Langier, Jerzy Porębski i Grzegorz Niwiński. To autorzy wielu znanych projektów, laureaci międzynarodowych nagród, kuratorzy wystaw, wykładowcy na polskich i międzynarodowych uczelniach. To właśnie oni dowodzą, że w dziedzinie designu Polska zdecydowanie ma się czym pochwalić. Wyjątkowe polskie projekty zobaczymy już wkrótce w czasie 4 Design Days.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY