REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

4DD: Spersonalizowany design lekarstwem na monotonię w sklepach

  • Autor: Dobrzemieszkaj.pl / Propertydesign.pl
  • 09 sty 2017 13:00
Panele dekoracyjne z najnowszej oferty marki Proform. Fot. Proform

W sklepach z wyposażeniem wnętrz znajdujemy standardowe produkty - to częsta opinia projektantów wnętrz i ich klientów. Sposobem na to jest inwestycja w spersonalizowany design, tworzony z myślą o konkretnym użytkowniku.

REKLAMA

Coraz częściej projektanci wnętrz promują rozwiązania odchodzące od spotykanej w sklepach standardowej oferty. Moda na to, co wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju, dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta dotarła także i tutaj - dowodem oferta wielu firm z rynku wyposażenia wnętrz, które stawiają na autorski design i pracę z klientem nad skonfigurowaniem dla niego oferty idealnie trafiającej w jego gust i potrzeby. 

Zapoznać się z ofertą firm stawiających na indywidualne rozwiązania będzie można już niedługo - 16 lutego startują 4 Design Days, których ważną częścią będzie także targowa prezentacja wystawców z branży designu i wyposażenia wnętrz. Jednym z nich jest Proform, producent frontów meblowych i paneli, które świetnie odnajdą się w każdym wnętrzu. 

- Obserwacja monotonnej oferty rynkowej sprawiła, że od początku konsekwentnie tworzymy swój autorski design, który przejawia się nie tylko w nowościach wzorniczych, ale także w innowacyjnych obszarach zastosowań jako dopełnienie funkcji - mówi Kamila Nocoń, przedstawicielka marki Proform. - Podczas 4DD będziemy chcieli stać się dla Państwa źródłem inspiracji w tworzeniu nowoczesnych i wyjątkowych wnętrz, zarówno prywatnych jak i komercyjnych, utrzymanych w niebanalnej stylistyce.

Wnikliwa wiedza o materiałach i technologiach w połączeniu z pasją i twórczym niepokojem - to właśnie dzięki tym czynnikom marka Proform stała się niekwestionowanym liderem wzornictwa przemysłowego w branży meblowej i wyposażenia wnętrz.

Zobacz więcej: www.4dd.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY